Nezaradené

Ako zariadiť obývačku?

návod a postup ako zariadiť obývačkuObývačka je spoločenská miestnosť, kde prijímame návštevy a práve preto si dávame záležať na tom, aby vyzerala reprezentatívne a bola vždy uprataná pre prípad, že príde nečakaná návšteva. Ak plánujete svoju obývačku nanovo zariaďovať a hľadáte inšpirácie, my vám skúsime poradiť.

Sedačka

Pri výbere sedacej súpravy zohľadňujte nielen materiál, z ktorého je sedačka vyrobená, ale aj rozmer sedacej súpravy. Ak ste viacčlenná rodina, poprípade chcete viac miesta na sedenie, odporúčame vám obzerať sa skôr po rozkladatelnej látkovej rohovej sedačke. Sedačku kupujte skôr v univerzálnych odtieňoch, ako je čierna, sivá, hnedá a béžová.

Neodporúčame vám ju dávať hneď ku stene, pretože riskujete, že sa vám v týchto priestoroch môže objaviť pleseň. Ak máte v domácnosti zvýšenú vlhkosť, odporúčame vám za sedačku umiestniť kvalitný odvlhčovač. Prečítajte si aj ako vyčistiť gauč.

Obývacia stena

Čo sa týka výberu obývacej steny, máte na výber. Buď investujete do masívnej obývacej steny, ktorá je niekoľkonásobne drahšia ako laminátová, alebo sa uskromníte s laminátovou obývacou stenou.

V súčasnosti je veľkou výhodou pre vás, že si môžete moderný nábytok pozrieť online. Nemusíte behať po každom nábytkárstve a hľadať ten najideálnejší do vášho domova. Obývacia stena by mala byť inej farby ako farba podlahy. Ak si vyberiete tmavú obývaciu stenu, podlaha musí byť bledá a opačne.

Výber doplnkov

Obývaciu stenu zaplníte svojimi sklenenými sadami pohárikov. Medzi týmito sadami by sa mala určite vynímať krištáľová karafa na víno, ktorej krásu vám budú obdivovať nielen milovníci vína, ale každá návšteva. Sedačku oživíte farebnými dekami, ktoré zladíte s farebnými dekoračnými vankúšmi.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button