Nezaradené

Podnikanie bez vlastnej kancelárie? Aj to je dnes možné

návod ako podnikať bez vlastnej kanceláriePri výkone určitého podnikania nie je úplne nutné mať svoju vlastnú kanceláriu. Trend virtuálnych kancelárií narastá a využíva ho stále viac záujemcov. Ľudia, ktorí pracujú s počítačom a využívajú pri tom internet a mobil, svoju vlastnú kanceláriu môžu mať aj doma. Tu by sme sa však mali opýtať, či ste ochotní svoju súkromnú adresu použiť na verejné účely podnikania? Pokiaľ je odpoveď záporná, ponúkame vám inú možnosť ako na podnikanie bez vlastnej kancelárie.

Kde nájdete vhodné miesto pre vaše sídlo?

Sídlo firmy musíte mať, bez ohľadu na miesto a jeho charakter. Zákon určuje najmä povinnosť adresy-označenia, ktoré sa potom automaticky zapisuje do obchodného registra.

Slúži aj na komunikáciu s obchodnými partnermi a niekedy aj zákazníkmi. Ak teda potrebujete takúto adresu, získate ju so sídlom firmy, ktoré vás prekvapí aj množstvom iných výhod.

Podnikateľ z Bratislavy

lukratívna poštová adresTakéto hodnotenie dosiahnete, ak sa rozhodnete pre registračné sídlo priamo v centre hlavného mesta SR. Nemusíte mať obavu o cestovanie, aj firma z ďalekého východu tu má svoje voľné miesto.

lukratívna poštová adresaNie je to klasická kancelária s niekoľkými počítačmi a nábytkom plných šanónov. Je to miesto, ktoré využíva  najmä internet a mobilné siete.

Jedna adresa na lukratívnom mieste, kde budete sídliť aj vy. Vaša firma získa označenie a schránku, ktoré sú zo zákona povinné, a pritom nemusíte byť fyzicky na tejto adrese prítomní ani jeden deň v mesiaci. Za prenájom od 11 € do 26 € za mesiac sa môžete pýšiť firmou, ktorá má svoje sídlo v najväčšom meste Slovenska.

Postará sa o všetky administratívne služby

Ide najmä o doručovanie a preberanie poštových zásielok, niektorých hovorov a kontaktu s klientom. V prípade nutnosti máte k dispozícii samozrejme aj kongresové priestory na rokovanie.

kávičká a práca z domuVšetko za minimálnu cenu, neplatíte dokonca ani za údržbu a prevádzku budovy a nepotrebujete žiadneho zamestnanca na obsluhovanie telefónov a spracovanie pošty.

Toto sídlo je ideálne pre začínajúcich podnikateľov, ktorý vďaka kvalitnému vytvoreniu web stránky pracujú cez internet a často aj z domu a nemajú čas na riadenie klasickej kancelárie.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button