Ako si vybrať

Ako spoznať kvalitnú spodnú bielizeň?

pánske trenkySpodná bielizeň je súčasťou každého šatníka, ako žien, tak aj mužov. Spodná bielizeň nás zdobí, robí atraktívnejšími a príťažlivejšími. Lenže mnohokrát so svojím výberom siahneme vedľa, pretože si kúpime bielizeň, ktorá je za dlhší čas len neforemným kúskom čohosi. V kvalitnej spodnej bielizni sa budete cítiť oveľa lepšie a tiež skvele vyzerať. Máme pre vás pár postrehov ako spoznať kvalitnú spodnú bielizeň.

Parametre kvalitnej spodnej bielizne:

Padnúci strih

dámske spodné prádlo

Určite ste si všimli, že keď si vyberáte spodnú bielizeň a ste v kabínke, vo väčšine prípadov, vám padne lepšie spodná bielizeň, ktorá je kvalitná a drahšia.

Neplatíte u nej totiž len za značku, ale aj za vykonanie a strih.

Značková bielizeň

Nad tým kde a ako spoznať kvalitnú spodnú bielizeň si nemusíte až tak lámať hlavu.

Existujú špecializované predajne na dámsku a pánsku bielizeň, ktorých sortiment je zložený na značkovej bielizni, a je to určite pre vás aj stávka na istotu. Značka totiž zaručuje dlhú životnosť bielizne, stálosť farieb a tiež strihu. Na výrobcovi teda naozaj záleží.

Materiál spodnej bielizne

Spodná bielizeň sa pýši mnohými kvalitnými materiálmi.

  • Bavlna – klasická, prírodná, príjemná na dotyk, je pevná a odolná, používa sa veľmi často na výrobu spodnej bielizne
  • Mikro-bavlny – preferuje sa na výrobu bezšvovej spodnej bielizne, ktorá je o to viac komfortnejšia, bielizeň je jemná, elastická, ale pritom pevná
  • Viskóza – forma celulózy, veľmi dobrá absorpcia, saje pot, kombinuje sa, ako z prírodnými materiálmi, tak umelými
  • Elastan – pružná bielizeň, ktorá drží tvar a nekrčí sa, pridáva sa k iným, ostatným tkanivám
  • Lycra – splývavá bielizeň, nevyťahá sa, dobre sa nosí

Cena kvalitnej spodnej bielizne

dámska podprsenka a nohavičky a ako vybrať kvalitnú spodnú bielizeňOkrem času, ktorý ste investovali na to, aby ste vedeli ako spoznať kvalitnú spodnú bielizeň úzko korešponduje aj cena s vyššie spomínanými údajmi. Čím vyššiu kvalitu potrebujete, tým je bielizeň samozrejme drahšia.

Investícia do kvalitnej spodnej bielizne sa vám oplatí. Medzitým, čo by ste si kúpili ďalšie troje trenírky alebo už druhú podprsenku, značková bielizeň v dobrom strihu a prevedení vám vydrží dlhšie, naozaj je pekná, je stálofarebná, nevyťahá sa a ani nezmenší v práčke.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button