Nezaradené

Ako sa obliecť na stretnutie s kamarátkami?

čo si obliecť na stretnutie s kamarátkamiStretnutie s kamarátkami sa vždy nesie v pohodovej atmosfére. Nie je to nič formálneho, čo by vás malo stresovať a preto je dôležité, aby ste tomu prispôsobili aj svoj outfit. Čo si teda obliekať na posedenie s dlhoročnými kamarátkami?

Oblečenie na stretnutie s kamarátkami prispôsobte najmä počasiu

Čo si máte obliecť záleží aj od toho, aké je ročné obdobie. Ak je zima, nemôžete si dovoliť prísť v krátkej sukni a v tenkom tielku, ktoré je síce pohodlné pri extrémnych letných horúčavách, ale nie počas zimy. Obliekajte si vždy oblečenie, v ktorom sa cítite dobre a hlavne, v ktorom dokážete vydržať sedieť niekoľko hodín. Ak máte pekné džínsy, ktoré sú síce dobré, ale nie na dlhšiu dobu, radšej si ich neobliekajte. Vyberte si zo šatníka skôr tie, v ktorých sa cítite pohodlne a netlačia vás.

Oblečeniu prispôsobte aj obuv. Cez leto noste balerínky a sandále, ktoré umožnia vašej nohe aj dýchať a cez zimu si naopak obúvajte nepremokavé kožené čižmy, ktoré sú zateplené a majú hrubšiu platformu. Pri výbere obuvi zohľadnite krajinu pôvodu. Vyhýbajte sa poľským a čínskym značkám, ktoré nohu deformujú a radšej investujte do kvalitnejších topánok. Prečítajte si aj článok ako sa obliecť na párty.

Minimalizmus

jarné kabelkyStačí, keď si prezriete e-shopy známych predajní a zbadáte oblečenie, ktoré nie je zbytočne popísané, vyobrázkované. Minimalizmus je momentálne v móde. Zlaďte sa farebne a jednoducho aj na stretnutie s priateľmi. Nič tým nepokazíte.

Odporúčame voliť zemité farby – hnedá, bežová, koralová, tmavomodrá atď. Ideálny outfit na stretnutie? Jedine jednoduché priliehavé tričko (najlepšie bielej alebo šedej farby), farebnejší kardigán a slim džínsy, poprípade legíny.

K tomu si vezmite koženú kabelku v neutrálnych farbách a môžete vyraziť do spoločnosti.

Idete do reštaurácie alebo do divadla?

Rozlišujte aj príležitosti, pri ktorých sa stretávate. Ak niektorá z kamarátok oslavuje sviatok, nemôžete si dovoliť neformálne oblečenie. Tak isto to platí aj keď idete na koncert alebo do divadla. Výnimkou nebude ani návšteva profesionálnej ohňovej šou.

Pravidlá, ktoré by mali platiť pre každú ženu:

1. Noste to, v čom sa cítite príjemne.

2. Rozlišujte spoločenské udalosti od neformálneho stretnutia.

3. Obliekajte sa v štýle minimalizmu.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button