Nezaradené

Ako zmeniť tím v Pokemon Go?

ako zmeniť tím v pokémon GOAko zmeniť tím? Hra Pokémon GO sa celkom určite stala najpopulárnejšou a najdiskutovanejšou hrou na našej planéte. Vývojárske štúdio Niantic Labs sa teší z obrovského celosvetového úspechu, avšak teraz majú určite veľmi veľa práce, pretože kapacita herných serverov absolútne nezvláda pokryť všetky nadšených hráčov. Hra preto v poslednej dobe prechádza častými výpadkami serverov. Zaujíma vás aký tím zvoliť v hre Pokémon GO, prípadne ako ho zmeniť? Viac na túto tému sa dozviete v nasledujúcich riadkoch. Ako zmeniť tím v Pokemon Go?

Ako zmeniť tím v Pokémone?

Ak ste už nejakú dobu hru Pokémon Go hrali a dosiahli ste 5. úrovne (levelu), dostali ste možnosť navštíviť telocvičňu (Gym) a vybrať si svoj tím. Avšak ak sa pýtate ako zmeniť tím v Pokémon GO musím vás sklamať.

Vybraný tím už bohužiaľ nie je možné zmeniť. Ak už tím máte, musíte sa s ním zmieriť a pokračovať v hre ďalej, pretože vám vývojári v tomto nedajú druhú šancu.

Aký tím si v Pokémon GO zvoliť?

Možnosť voľby tímu v Pokémon GO dostane každý až po niekoľkých základných hodinách hry, respektíve keď dosiahnete levelu 5 odomkne sa vám možnosť zvoliť si tím.

Profesor Willow vám dá info a pomôže vám s celým procesom výberu tímu. Avšak, kým sa k tomuto dostanete, máte veľa času si hru poriadne ohmatať a naučiť sa ako sa veci majú. Tiež sa budete môcť pozerať aká farba tímu je v presile vo vašej oblasti.

Tím nie je možné po výbere zmeniť, ale tiež nemôžete zostať bez výberu tímu. To znamená, že nejaký tím si vybrať jednoducho budete musieť.

aký tím si zvoliť v Pokémon GOHra Pokemon Go ponúka možnosť výberu z 3 tímov, ktoré sú odlíšené farbami.

  • Team Instinct (Žltá farba)
  • Team Mystic (Modrá farba)
  • Team Valor (Červená farba)

Každý tím má svojho vodcu, ten sa vám pri výbere samozrejme v úvode predstaví a povie vám filozofiu/zameranie daného tímu a farby. Je čisto na vašom rozhodnutí aký tím si v hre zvolíte.

Budete vyberať podľa farby tímu, alebo podľa ich prístupu a filozofie? Alebo zvolíte stratégiu, že sa pridáte k tímu, ktorý má vo vašej oblastné najväčší počet členov?

Aký má vplyv výber tímu na hranie hry Pokémon Go?

Výber tímu v hre nemá na ďalší priebeh hry nijako významný vplyv. Princíp hry zostáva stále rovnako nastavený pre všetkých hráčov. Jediný rozdiel je ten, že v rôznych oblastiach bude prevládať iný tím a s ním aj telocvične, ktoré sa budú prezentovať pod farbou miestneho tímu.

Treba však povedať, že veľkú časť hry budú tvoriť tiež hráči Ingresu. Avšak s obľúbenou farbou zelene sa v hre nestretnú.

Či to bol zámer vývojárov z Niantic, alebo za týmto rozhodnutím stálo niečo iné nevieme. Avšak je tu veľký predpoklad, že dominantnou farbou sa stane práve farba modrá. Vývojári z Niantic vyhlásili, že sa pokúsia držať akýsi balans v hre čo sa pomeru tímov týka. Tak aj tak buďte veľmi pozorní pri výbere tímu, keďže druhú šancu už nedostanete.

Dajte nám vedieť k akému tímu ste sa pridali a prečo? Pomôžete tým ostatným čitateľom v rozhodovaní.

Podobné články

1 komentár

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button