Financie

Ako si požičať do výplaty bez rizika?

ako si požiať peniaze do výplaty bez rizikaZostáva vám ešte niekoľko dní do výplaty a ste bez peňazí? Problém vyrieši rýchla pôžička. Bez rizika podvodu a prehnaných poplatkov ju ponúka spoločnosť Pozickomat.

Pôžička do výplaty sa na našom trhu stáva čím ďalej tým viac populárnejšia. Koncept krátkodobých nebankových pôžičiek pochádza zo Škandinávie, k nám sa dostal len pred niekoľkými rokmi. Dnes ju však využívajú tisíce ľudí, mnohí z nich navyše opakovane.

Pri pôžičke do výplaty vyberajte iba osvedčeného poskytovateľa

peniaze do výplatyU nebankových pôžičkách sa už veľa ľudí spálilo. Zvolili totiž spoločnosť, o ktorej nemali žiadne referencie. Nestálo im to za to, že kvôli pár desiatkam museli následne splácať stovky, ba dokonca tisíce eur.

Dobré renomé si na Slovensku získala pôžička do výplaty od Pozickomat. V prvom rade ide o transparentnú pôžičku. Už pri dojednávaní máte prehľad o tom, koľko za ňu celkom zaplatíte. U prvej pôžičky navyše teraz nie sú žiadne úroky. Pokiaľ si tak napríklad požičiate 100€ s dobou splatnosti 21 dní, počas troch týždňov splatíte iba ony €, ani o euro navyše.

Pozor na poplatky

Transparentnosť je u krátkodobých nebankových pôžičkách mimoriadne dôležitá. Vždy je nutné, aby ste vedeli o výške úrokov a poplatkov. Niektoré spoločnosti si radi žiadajú poplatok vopred. Ani to u Pozickomatu nehrozí.

O pôžičke dôkladne premýšľajte

pravidla rýchlej pôžičky do výplatyPôžička do výplaty je bez rizika samozrejme len vtedy, ak viete, že ju budete schopní včas a riadne splatiť.

Pred dohodnutím dobre zvážte, či vám pôžička stojí za to, alebo je lepšie radšej počkať, kým vám dôjdu peniaze od zamestnávateľa.

Podmienky pôžičky

U Pozickomatu oceníte aj mnoho ďalších výhod. Pôžička do výplaty je dostupná prakticky komukoľvek. Stačí mať dostatočný príjem (nie je ho ale nutné dokladať potvrdením, stačí len uviesť jeho výšku) a platný občiansky preukaz.

Pôžička je určená pre každého, kto už dosiahol plnoletosť. K úspešnému vybaveniu nepotrebujete žiadneho ručiteľa a zástavu. Žiadosť podáte jednoducho online, a to priamo na tejto stránke.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button