Ako si vybrať

Potešte svojich blízkych originálnym kúskom nábytku

Vianoce sú už takmer za rohom. Napriek tomu máte stále čas na to, aby ste kúpili hodnotné a zmysluplné darčeky pre všetkých svojich milovaných. Pri nákupe darčekov na poslednú chvíľu ľudia častokrát zabúdajú na to, čo si daná osoba praje a skôr sa snažia čím skôr vybrať nejaký darček, aby mali splnenú „povinnosť“. Upokojte sa, posaďte a vyberte darček na mieru.

Ako vybrať nábytok ako darček
Zdroj obrázku: jafara / Shutterstock.com

Vybrať darček na mieru môžete doslova. Ak vašim blízkym či priateľom chýba nejaký špeciálny kúsok nábytku, ktorý nevedia zohnať alebo práve dostavali dom, prekvapiť ich môžete nábytkom na mieru. Výroba nábytku na mieru je skvelým riešením, ak neviete, čo podarovať na Vianoce.

Na výber máte dve možnosti

  1. Konkrétny nábytok môžete vybrať vy sami. Môžete vybrať model (skrinka, stoličky, stôl…), vybrať drevo a prevedenie a pod stromček dať blízkym hotový produkt alebo môžete do obálky vložiť fotku nábytku, ktorý po vyrobení bude stáť v ich obývačke.
  2. Vašou druhou možnosťou je darčeková poukážka, ktorú môžete sami vyrobiť a nechať vašich blízkych, aby si vybrali nábytok podľa svojich predstáv.

Ak sa vás budú pýtať, ako prebieha výroba nábytku, môžete im to v skratke zhrnúť takto:

KONZULTÁCIA

Najskôr sa stretnete s odborníkmi, ktorým priblížite vašu predstavu. Skúsení architekti a bytoví dizajnéri vám pomôžu aj ohľadom interiérového dizajnu a spravia všetko pre to, aby váš dom vyzeral skvelo.

3D NÁVRH

Váš nábytok uvidíte najskôr virtuálne a budete sa tak môcť rozhodnúť či sa vám páči, alebo či je potrebné na ňom spraviť ešte nejaké zmeny.

ROBA NÁBYTKU

Nasleduje samotná výroba nábytku z kvalitného dreva. Na výrobu dohliadajú nielen stolári, ale aj montážni technici, ktorí overujú, či si všetky diely nábytku v poriadku.

DODANIE

Posledným krokom je najobľúbenejšia časť každého zákazníka – privezenie nábytku domov. Ak máte nábytok, ktorý treba zložiť, nemusíte sa obávať, bodkou za celým procesom je aj profesionálna montáž.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button