Nezaradené

Nová sezóna – oživený šatník novými tričkami

Patríte k tým ľuďom, ktorí si pravidelne vymieňajú sezónne veci v šatníku a s príchodom jari a jesene balíte oblečenie, čo v aktuálnom období nebudete nosiť? Potom zaručene aj pravidelne oblečenie preberáte, triedite a minimalizujete množstvo, ktoré skladujete. Niekedy však treba zásoby aj doplniť.

Návod ako oživiť nový šatník
Zdroj obrázku: ViDI Studio / Shutterstock.com

Hovorí sa, že oblečenie, ktoré ste rok nemali na sebe, si už s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy neoblečiete, a teda nie je dôvod si ho nechávať v skrini, kde vám zbytočne zaberá miesto.

Tam si môžete radšej umiestniť nové Mustang tričká, v ktorých sa budete cítiť štýlovo! Značka Mustang je známa svojimi rifľovými modelmi, no nezaostáva ani tričkami pre mužov i ženy.

Udržateľnosť aj u tričiek

Či už chcete doplniť basicové, jednofarebné kúsky do svojho šatníka, alebo preferujete tričká s potlačou či vreckami, v ponuke nájdete to pravé pre seba. Aj iné pánske značkové tričká môžu nahradiť vami vyradené obnosené kúsky. Vždy voľte kvalitu nad kvantitou, aj napriek vyššej cene.

Vy síce možno zaplatíte viac za jedno tričko, no môžete si byť istí, že vám vydrží dlhý čas. V opačnom prípade by ste si kúpili viac nekvalitných a neodolných tričiek, ktoré po pár noseniach a praniach môžete vyradiť, prípadne nosiť iba na doma. Tu už do hry vstupuje aj ekológia a udržateľnosť. Viete, ktorá možnosť je tá správnejšia.

Snažte sa kupovať univerzálne modely tričiek, ktoré sú ľahko kombinovateľné s rôznymi štýlmi outfitov a využívajte svoj šatník naplno. Často sa vám môže pri veľkom počte tričiek stať, že na niektoré zabudnete, zapadne a vy ho ani nevynosíte a neskôr sa vám už ani nemusí páčiť.

Niektoré tričká, ktoré vy už sami nenosíte, môžu nájsť druhý domov. Dnes je veľa možností, ako sa staršieho oblečenia zbaviť. V niektorých prípadoch sa vám ho možno dokonca podarí aj speňažiť, iné kúsky môžete darovať.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button