Nezaradené

Ako spríjemniť detskú izbu vašej ratolesti?

obrázok detské tapetyNapriek tomu, že stenám a tapetám vládnu v poslednej dobe prírodné farby a tóny, netreba zabúdať ani na tapety, ktoré majú v sebe viac života v podobe farieb a vzorov. Niekedy sa do našich minimalistických interiérov predsa len hodí trošku nápadnejšia dekoračná tapeta a interiéru ani celkovému dojmu neuškodí napríklad petrolejová, horčicovo žltá, či olivovozelená, prípadne tóny červenej pre ohnivejšie a odvážnejšie povahy.

Dekoračné farebné tapety sú stále in

Najčastejšie sa s farebnými tapetami stretávame v detských izbách. Deťom chceme vždy dopriať farbu na stenách.

Ponuka detských tapiet je v dnešnej dobe naozaj veľká. Od tapiet pre bábätka s macíkmi a obláčikmi, cez detské tapety pre 2-6 ročných v podobe disney figuriek, zvieratiek, kvetiniek, koláčikov, pokračujúc tapetami pre školákov s tanečnicami, princeznami, eiffelovkami až po tapety pre teenagerov s grafitami, kabelkami, foto tapety s džínami, loďkami a mnohé iné.

Vzorové detské tapety sú vždy doplnené farebnými štruktúrovanými tapetami, ktoré veľmi pekne korešpondujú farbou s dominantnejšími vzorovanými tapetami a tvoria tak jeden celok v detskej izbe. Niekedy sa medzi doplnkové tapety pripletú aj pásiky alebo guličky prípadne hviezdičky.

Rozvíjajte dieťaťu fantáziu vďaka ich obľúbeným filmovým hrdinom

V súčasnosti stále platí trend – modrá izba pre chlapca, ružová pre dievčatko. Čo sa týka vzorov, aj tapety sa riadia obľúbenými detskými filmami v kinách. Nájdete aj tapety s motívom Frozen – ľadové kráľovstvo s obľúbenou Elsou a Annou, Mickey Mouse, Autá, Lietadlá a ďalšie iné. Sovičky, koníky, kvetinky, tanečnice, baletné topánky, zámky, pirátske mapy a mnoho iných ďalších vzorov.

Niekedy je ťažké si vybrať. V konečnom dôsledku ide hlavne o to, aby sa tapety páčili deťom, lebo oni vo svojich izbách trávia najviac času.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button