Nezaradené

Kde sa objavujú legendárni pokémoni?

legendárny pokémonSpawn legendárnych pokémonov

Kde sa objavujú legendárni pokémoni? Legendárni pokémoni stále ešte nenastúpili do hry a celý internet špekuluje nad tým, ako sa s touto úlohou vývojárov pobijú. Existuje niekoľko teórií, ako by mohlo ku spawnu/objaveniu ( „narodeniu pokémonov „) týchto dôjsť. Najobľúbenejšie teórie sú tieto dve:

Pokémon Go Event

Prvou a zároveň aj najpravdepodobnejšou teóriou je forma eventu (udalosti), kedy sa bude pokémon vo veľmi malej miere zobrazovať všetkým.

Tzn. algoritmus hry bude fungovať spravodlivo a všetci hráči a aj hráči s vyššími levelmi budú mať rovnakú, alebo veľmi podobnú pravdepodobnosť stretnutia s legendárnym pokemonom. Ale tá pravdepodobnosť bude pravdepodobne mizivá.

Spawn na špecifických miestach na zemi

Táto možnosť je menej pravdepodobná, ale o to zaujímavejšia. Predstavte si, keby sa legendárny pokémoni rodili iba na konkrétnych miestach. To by bolo niečo. Takýto pokémon by si svoj status legendárneho naozaj zaslúžil a vlastnilo by ho iba pár desiatok až stoviek hráčov po celom svete. Nebolo by to skvelé? Len si to predstavte …

A kde by ste vy radi videli legendárnych pokemonov vy? Podeľte sa s nami do komentárov. Užitočný je aj článok, ako sa chytajú pokémoni.

Pozrite si aj na obrázkoch kde by sa reálne legendárni pokémoni mohli nachádzať.

kde sa nachádzajú legendárni pokémoni

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button