Nezaradené

Aké posilňovacie stroje pre ženy?

posilňovacie stroje pre ženyKrásne vyformované telo je snom každej modernej ženy. Cesta k nemu však nie je taká tŕnistá, ako sa vám snaží kde-kto nahovoriť. Osvojte si pravidlá zdravého stravovania, buďte aktívne a uvidíte, že sa vám razom bude žiť ľahšie.

Cvičenie k zdravému životnému štýlu bezpochyby patrí a mal by ho riešiť každý, komu záleží na vlastnej fyzickej výkonnosti. Áno dámy, aj pre vás je cvičenie nevyhnutné k tomu, aby ste docielili to, čo chcete. A tieto stroje vás priblížia k vašim cieľom.

Posilňovacie stroje na brucho

Pevný stred tela je predpokladom úspešného zvládnutia akejkoľvek aktivity, či plávate, chodíte, beháte, bicyklujete alebo leziete po skalách.

Cvičenie brušných svalov neradno zanedbávať, veď práve ony poskytujú chrbtici výraznú oporu. Stroje na cvičenie brucha by vo vašom domácom fitku určite nemali chýbať. Budú vás viesť pri každom pohybe a v prípade potreby ponúknu odpor, vďaka ktorému brušné svaly zapojíte ešte viac.

Veslovanie na trenažéri

Nepýtajte sa prečo alebo ako vybrať veslovací trenažér, radšej si ho rovno kúpte. Túto pomôcku úspešne používajú amatérski aj profesionálni športovci, ktorým ponúka skvelú alternatívu aerobného tréningu.

Veslovaním na trenažéri posilňujete celé telo, najmä však brucho, chrbát, hrudník, paže a ramená. Dokonalé prevedenie cvičenia na trenažéri si však vyžaduje konzultáciu s odborníkmi-trénermi.

Kolobežky pre dospelých

Výborné doplnky na cvičenie nájdete aj na webe Insportline.sk. Za všetky musíme spomenúť kolobežky pre dospelých, ktoré sú toto leto jednoznačne v móde. Kolobežkovanie komplexne rozvíja svalstvo dolných končatín, po pár kilometroch však budete cítiť aj chrbát a brušné svalstvo. Kolobežky sú ideálne ako alternatíva k behu či cyklistike.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button