Deti

Detská obuv, ktorá nikdy nevyjde z módy – top 5 modelov

Detské nohy rastú rýchlo, čo znamená, že sa bez nových nákupov nezaobídete. Detskú obuv možno bezpečne zaradiť medzi najobľúbenejší tovar pre nakupujúcich rodičov. Na výber máte z nespočetného množstva dizajnov a tvarov detskej obuvi, niektoré modely sú však nestarnúcou klasickou – ako pre deti, tak pre rodičov.

Ako si vybrať módne detské topánky

A keďže nakupovanie je aj tak nevyhnutnosťou, prečo nevybrať trendy detské topánky? Na rozdiel od modelov pre dospelých sa detské modely kupujú na jednu sezónu, čo však neznamená, žeby ste mali kúpiť prvé topánky, ktoré sa vám zapáčia. Je dôležité dbať na pohodlie nohy, taktiež ako aj na zabezpečenie správneho vývoja nohy, ktorý nekvalitné topánky môžu veľa krát negatívne ovplyvniť.

Ak teda potrebujete doplniť šatník vášho dieťaťa o nové páry, nie je také ťažké zistiť, aké sú trendy módnej detskej obuvi 2022!

V sezóne 2022 sa dizajnéri rozhodli poskytnúť detským nôžkam maximálny komfort. Takže z kolekcií zmizli topánky pre dievčatá s podpätkami, ako aj niektoré úzke modely topánok, ktoré by mohli spôsobiť nepohodlie.

Namiesto toho, v línii jar-leto a jeseň-zima, modely nestláčajú nohy, alesú dostatočne široké, aby sa nohy mohli pri chôdzi ohýbať. Ak si musíte vybrať módnu obuv pre deti na teplejšie obdobie, môžete si kúpiť tenisky Nike, Adidas, či Champions.

Nike

Nike air force alebo Nike air max sú veľmi pohodlné topánky pre deti a tento rok sú aj módne. Nike môžete kombinovať s akýmkoľvek oblečením, a sú bezpečnou voľbou pokiaľ ide o pohodlie a bezpečie nohy vášho dieťaťa.

Mimochodom, mnohé značkové topánky možno teraz kategorizovať ako elegantné topánky pre dievčatá. Koniec koncov, môžu byť zdobené kamienkami a originálnym dekorom alebo môžu byť vyrobené z lesklých materiálov.

Champions

Samostatne by ste mali venovať pozornosť topánkam Champions. Označenie červené, biele a modré „C“ je symbolom kvality a autentickosti. Je to symbol Champion – odevnej spoločnosti s viac ako 100-ročnou históriou.

Podmanivá minulosť značky Champion odhaľuje príbeh inovácií, kvality a spoľahlivosti. Inovácie značky (napríklad mikina s kapucňou!) sa stali takými mainstreamovými, že ich pôvod takmer nikto nespochybňuje.

Ak sa teda bavíme o kvalite a spoľahlivosti topánok pre vase deti, táto značka je určite tou správnou voľbou.

Puma

Značka, ktorá je najviac preslávená ako basketbalová obuv je Puma. Ak hľadáte dokonalú basketbalovú topánku, nehľadajte nič iné ako Pumy. Aj keď váš školák v skutočnosti nehrá basketbal, tento školský rok budú v halách dominovať športové tenisky.

Tieto tenisky sú teda ideálne pre aktívnejšie deti, ktoré potrebujú pohodlie a plnú podporu nohy pri ustavičnom behaní.

Adidas

Detské topánky značky adidas pokrívajú celé spektrum aktivít. Od kopačiek na trhanie trávnika až po bežné tenisky ideálne do triedy. Nezáleží na tom, akú aktivitu vaše dieťa vykonáva, v sortimente adidas si určite vyberie každý.

FILA

Na záver tu máme značku FILA, ktorá je podobne ako je tomu pri značke Champion znakom kvality. Táto značka vznikala a formovala sa dlhé roky, vďaka čomu si vybudovala jedny z najlepších a najpohodlnejších topánok, či už pre deti alebo dospelých.

Zdroj foto: vlastné / blog.ccc.eu

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button