DetiZáhrada

Ako vybrať hračky na záhradu: Ktoré deti milujú najviac?

Šantenie na záhrade zbožňujú všetci. Najmä ak je o zábavu postarané. Aké hračky si deti užijú počas voľného času najviac? Máme pre vás niekoľko tipov.

pekný záhradný domček pre deti

Hracie zostavy, domčeky pre deti, šmykľavky a preliezačky by mali byť na záhrade v domácnosti s malými deťmi samozrejmosťou. Každé dieťa k hre potrebuje určitý typ hračiek – iné sú vhodné na von, iné na doma. Aké hračky sa hodia na záhradu?

V lete vám najväčšiu službu urobí bazén

Hračiek na záhradu je neúrekom. Deťom vždy ulahodia kúsky, ktoré podnietia ich fantáziu a nabádajú k obľúbeným vonkajším hrám – na policajtov, indiánov, na kovbojov alebo napríklad na stavbárov.

V sparnom lete určite deťom nachystajte bazén, môžu sa v ňom vyblázniť s vodnými hračkami.

Obľúbené sú nafukovacie lopty, nafukovacie zvieratá, potápačské vybavenie alebo vybavenie na vodné športy, napríklad nafukovacia bránka do vody. Nemali by chýbať ani vodné pištole alebo rôzne dosky či penové rezance.

Skrývačka a bunker nesmú chýbať

Ktoré z detí by nemilovalo vlastnú skrýšu? Záhradný domček pre deti je tým pravým orechovým! Ponúka veľa možností zábavy, najmä ak si ho zadovážite s rôznymi doplnkami. Osvedčila sa šmykľavka, lezecká stena alebo hojdačka. Populárne sú aj rôzne zostavy a ihriská, ktoré ukrývajú viaceré detské atrakcie. Ak sa vaša záhrada nesie v prírodnom duchu, stavte na drevené hračky.

Čo by ste povedali na detskú hojdačku? Nájdete ju v mnohých prevedeniach, stačí si vybrať to, ktoré sa bude najviac hodiť ku charakteru vašej záhrady. Hojdačka pre deti je akýsi základ detského ihriska, nemala by chýbať ani u vás. Máte viac ratolestí? Zadovážte si súrodeneckú hojdačku, na ktorej sa zabavia viaceré deti.

Šmykľavka s vodou? Áno!

Deti milujú šmýkanie! A ak sa k nemu pridá ešte voda, niet lepšej zábavy. Zadovážte si domov šmykľavku pre deti, ktorá sa dá napojiť na vodu pre ešte lepší zážitok z hry. Ak túžite viac po „suchej“ zábave, v ponuke sú rôzne dlhé šmykľavky, ktoré stačí položiť na naklonenú plochu a hra sa môže začať!

Na čo si dať pri výbere hračiek pozor?

Dbajte na to, aby vždy šlo o certifikované, bezpečné hračky, ktoré sú zdravotne nezávadné a vhodné na zábavu. Hračky vždy voľte podľa veku dieťaťa a jeho zručností.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button