Nezaradené

Čo sa stane keď budete pri hraní Pokémon GO podvádzať

čo sa stane keď budete pri hraní pokémon GO podvádzaťVšetci vieme, že podvádzať sa nemá, napriek tomu si takto niektorí hráči chcú uľahčiť prácu. Od oficiálneho spustenia hry Pokémon GO sa objavilo viacero správ o tom, že ľudia podvádzajú. Čo sa stane keď budete pri hraní Pokémon GO podvádzať.

Sú tu menej závažné prípady podvádzania, ktoré len ťažko potrestáte, ako napríklad lietanie s dronom či jazda v aute. Potom sú tu však skutoční „švindleri“, ktorí aplikácií „podstrkujú“ falošnú GPS pozíciu a zbierajú Pokémonov, ktorí sú stovky kilometrov vzdialený od nich.

Ľudia, ktorí sa hrajú s GPS a používajú upravené verzie, sú zvyčajne z menej obývaných oblastí. Niet teda divu, že sa snažia presvedčiť Pokémon GO o tom, že sa vlastne nachádzajú napr. v New Yorku, kde je viac ľudí a oveľa viac pokémonov.

Čo sa stane, keď cheatera v hre chytia?

Podľa výpovedí ľudí, ktorí už dostali „ban“ za podvádzanie, nemôžu ďalej chytať pokémonov, zbierať odmeny z PokéStopov ani sa zúčastňovať súbojov. Keď hodia Pokéball, tak pokémon proste utečie.

rôzne typy pokémonovOproti betatestovaniu sa však tresty zmiernili, pretože teraz trest trvá iba pár hodín. Možno však predpokladať, že sa v ďalších verziách dočkáme aj nejakých väčších zmien.

Prečítajte si článok: Pokémon GO návod

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button