Nezaradené

Ako zorganizovať zásnuby?

ako vybrať prsteň na zásnubyTáto téma sa týka najmä mužov, ktorí svoje polovičky plánujú v blízkej dobe požiadať o ruku, ale ani len netušia, akým spôsobom. Treba si uvedomiť, že príležitosť požiadať o ruku svoju priateľku budete mať len jednu a práve preto by ste si mali dať záležať na všetkom. Nie všetko vyjde presne podľa vašich plánov. Dôležité ale je, že sa ľúbite a plánujete spolu prežiť zvyšok života. Ako teda zorganizovať zásnuby?

Výber prsteňa

Ak chcete partnerku požiadať o ruku, v prvom rade musíte mať v krabičke nachystaný zásnubný prsteň. Nemôžete si ho dovoliť zabudnúť a musíte mať správnu veľkosť, aby ho vaša partnerka mohla hneď nosiť a pochváliť sa ním svojim známym a rodine.

Ešte predtým, ako partnerku požiadate o ruku a budete mať kúpený prsteň, zistite si, akú veľkosť prsteňa má partnerka a aké prstene sa jej páčia.

Výber miesta

ako zorganizovať zásnubyUrčite máte obľúbené miesto, napríklad miesto, kde ste sa poznali, kde ste si dali prvý bozk. Skúste si dať záležať na výbere miesta, kde svoju milovanú požiadate o ruku. Nie je všetko len o prstienku.

Partnerke bude záležať na mieste, kde ju požiadate o jej ruku. Bude to mať pre ňu veľký význam. Svadobné obrúčky pre seba budete vyberať spoločne, ale výber snubného prsteňa a miesta je len na vás.

Tento moment si zachyťte

Môžete si zvoliť miesto na záhrade, pod obľúbeným párty stanom, ale môžete si zvoliť aj romantickejšie miesta – v kúpeľoch, pri jazierku. Nenechajte si však tento moment pokaziť maličkosťami.

Vychutnávajte si to, lebo tento moment sa už nikdy nebude opakovať. Ak by sme vám mohli odporučiť, zavolajte si so sebou niekoho, kto z bezpečnej vzdialenosti zachytí moment, keď si kľaknete a budete žiadať o ruku. Budete mať tak skvelú pamiatku.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button