Nezaradené

Aké darčeky podarovať svojej partnerke?

aký darček dať partnerkeVeľa mužov prekvapujúco nevie, čím by svoju partnerku potešili, aký darček by jej podarovali. Niektorí nakúpia dobré čokolády, niektorí zase pripravia chutnú večeru, aby tým partnerke umožnili aspoň chvíľku pre seba. Aké darčeky môžete podarovať svojej milovanej a zároveň ju tým neurazíte? Týmito určite nič nepokazíte.

Obsah článku:

Šperky

Šperkami nikdy nič nepokazíte, práve naopak, svoju partnerku len potešíte. Nesmiete zabúdať, že keď sa rozhodnete kúpiť šperky pre svoju partnerku, musíte vedieť, aký štýl sa jej páči.

Vašej partnerke sa môžu páčiť jemné náušnice, ale vy jej kúpite visiace náušnice. A čo potom? Samozrejme, poteší sa, ale určite bude radšej, keď jej vyberiete taký šperk, ktorý sa jej vyslovene páči a ktorý má už dlhšie vyhliadnutý. Odpozorujte si teda a podľa toho vyberajte vhodný šperk pre svoju milovanú.

Kvety

Nevydržia síce dlho, ale pre ženy znamenajú veľa. Aj také neodolateľné kvetinové boxy, poprípade kytice obľúbených kvetov môžete podarovať partnerke na výročie, narodeniny a meniny. Ruže sú klasika, ale aj orchideou, ľaliami alebo pivonkami potešíte svoju partnerku.

Pobyt

Ďaleko od povinností a práce. Skúste zajednať pobyt na obľúbenom mieste vašej partnerky. Spomeňte si, možno ste sa len nedávno bavili o tom, že navštívite nejaké miesto, keď budete mať čas a budú peniaze.

Prekvapte ju takýmto spôsobom a uvidíte, že z darčeka bude určite nadšená. Zájdite ale aj do kvetinárstva a kúpte kvety a niečo k nim – napríklad nejakú maškrtu, ktorej neodolá.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button