Nezaradené

Pošlite svoj balík do Čiech ešte dnes

Možno sa vám už niekedy stalo, že ste potrebovali doručiť balík veľmi rýchlo. Najlepšie by bolo, keby balík ráno odošlete a poobede už bude u adresáta. V realite to vyzerá tak, že ak v jeden deň balík odošlete, balík príde najskôr o deň neskôr. Čo keby sme vám povedali, že je možné doručiť a prijať balík v ten istý deň?

Ako posielať balík do čiech
Zdroj obrázku: DmytroPerov / Shutterstock.com

Počuli ste už o kuriérskej službe Carroute? Ak nie, dobre si tento názov nepamätajte, pretože vás možno ich služby niekedy zachránia.

Na tejto kuriérskej službe je veľkou výhodou, že odosiela balíky aj do zahraničia, napríklad teda môžete poslať balík do Čiech. Rovnako máte k dispozícií možnosť nechať si poslať balík zo zahraničia na Slovensko.

Prečo by ste mali využiť služby Carroute?

1. Sú rýchli

Ak v Bratislave odošlete balík o 13:00, o približne 15:00 už môže byť v Brne a o približne 19:00 v Prahe. Balík odošlete poobede, a predsa balík dorazí ešte v ten istý deň.

2. Majú premyslený systém

Svoj balík si zabalíte do krabice. Na rozmeroch nezáleží. Táto kuriérska služba vám prepraví malé či veľké balíky, dokonca aj palety.

Následne si objednáte zásielkovú službu, kde určíte miesto vyzdvihnutia zásielky a miesto doručenia. Po vašu zásielku príde kuriér a doručí ju tam, kam potrebujete.

3. Nemusíte nikam chodiť

Vy nemusíte nikam chodiť, stačí ak vyplníte formulár na stránke carroute.sk, uvediete svoje kontaktné údaje a o všetko sa už postará operátor a kuriér.

4. Cena je výhodná

Každá zásielka má iné rozmery a hmotnosť, preto sa cena líši od zásielky k zásielke. Pri vypĺňaní formuláru sa vám zásielka nacení podľa miesta odoslania a doručenia. Približne vás balík do Čiech vyjde od 12€.

Teraz, keď už viete, kto Carroute sú, určite neváhajte využiť ich služby. Ten, kto vyskúša kuriérske služby tejto spoločnosti, sa k nej opakovane vracia.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button