Nezaradené

Ako získať Vaporeona, Jolteona či Flareona?

vaporeon jolteon flareonVšetci určite dobre vedia, že pokémon Eevee sa môže vyvinúť (v prvej generácii) na troch rôznych pokémonov (konkrétne Vaporeona, Jolteona a Flareona). V klasických Pokémon hrách bolo ale pomerne ťažké vyvinúť Eeveho do jednej z podôb tak, ako by ste si Vy sami priali. Všetko záležalo na použití najrôznejších špeciálnych predmetov, na úrovni šťastia, typoch útokov a tiež na danej dennej dobe. V hre Pokémon GO je však spôsob, ako Eeveho vyvinúť v požadovaného pokémona, oveľa ľahší. Ako získať Vaporeona, Jolteona či Flareona?

Väčšina ľudí tvrdí, že tento návod funguje 100%, ale na internete sa samozrejme stretnete aj pár opačnými názormi. Sám som návod samozrejme vyskúšal a získal som všetkých troch pokémonov, presne ako som si prial. Poďme si teda ukázať, ako na to!

Samotné kúzlo spočíta v premenovaní Eeveeho. Tí, čo sledovali seriál, si určite spomenú, že Ash so svojimi kamarátmi narazil počas putovania aj na troch bratov, ktorí boli trénermi a z ktorých každý vlastnil práve jedného z troch vývojových štádií Eeveeho. Títo bratia sa volali Rainer, Sparky a Pyro. A ako už správne tušíte, práve tieto mená použijeme. Dajte teda veľký pozor na preklep a odporúčame tiež použiť aj veľké písmeno na začiatku.

  • pre získanie Vaporeona (vodný typ) premenujte Eeveeho na Rainer
  • pre získanie Jolteona (elektrický typ) premenujte Eeveeho na Sparky
  • pre získanie Flareona (ohnivý typ) premenujte Eeveeho na Pyro

Tip na záver:

Po premenovaní sa ešte odporúča hru vypnúť a znovu zapnúť, keby náhodou bolo spojenie so servermi nestabilné a nové mená sa tak neuložili. Po znovunačítaní stačí zvoliť novo pomenovaného Eeveeho a za použitia 25 cukríkov (candy) ho vyvinúť buď na Vaporeona, Jolteona alebo Flareona, vyvinie sa podľa toho ako ho pomenujete!

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button