Nezaradené

Pokémon GO – Najnebezpečnejší GYM na svete!

najnebezpečnejší gym na sveteTo čo robí Pokémon Go tak zábavnou hru je to, že firmy Nintendo a Niantic úplne zmenili štýl hrania hier na smartphonoch. Je to strašná zábava! Len vo vašej krajine sú stovky, gymov a Poké-stopov, ktoré len čakajú na to až ich objavíte! A nájsť niektoré je pekne zložité. Pokémon GO – Najnebezpečnejší GYM na svete!

Väčšinou Poké-GYMov sú pri pamiatokách a v parkoch. Ale nedávno sa objavil hráč menom GhostXavier, ktorý hovorí, že sa dozvedel o jednom z najdivnejší a najnebezpečnejších gymov. Dozvedel sa o tom od svojho kamaráta z armády. Gym sa nachádza, a teraz sa držte, pár km za hranicami, v armádnej základni Severnej Kórei!

GhostXavier, dlho neotáľal a musel si urobiť printscreen obrazovky ako dôkaz, kde základňa je! Nie je vôbec jasné, prečo Niantic, zvolil tento gym. Je ďaleko od všetkej civilizácie, Severná Kórea nemá prostriedky na to hrať Pokémon Go a každý kto sa len priblíži, môže byť na mieste zastrelený! No, tak o tento gym asi veľmi veľa ľudí bojovať nebude!

A aký najdivnejší gym ste našli vy? Píšte nám do komentárov! A viete čo sa stane keď budete pri hraní pokémona cheatovať?

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button