Nezaradené

Ako získať Pikatchu?

Pikatchu na mobileTohoto žltého Pokémona, ktorého mal v seriáli hlavný hrdina Ash Ketchum, chce úplne každý. Len si na neho spomeňte. Bol jeden z najkrajších. Ako získať Pikatchu?

Ash si síce pôvodne chcel zvoliť Squritlea, ale zostal mu k dispozícií len Pikachu, takže nemal na výber. Najskôr si spolu moc nerozumeli ale potom sa z nich stali najlepší kamaráti. Aj vy môžete mať ako úplne prvého Pokémona Pikachu!

Získať v hre Pikachua je vlastne celkom jednoduché. Ak už máte vyšší level, neexistuje nič čo by vám mohlo zabrániť ho získať. Pátrajte, možno sa na vás pomerne rýchlo usmeje šťastie a dostanete ho. Raz tá chvíľa určite príde, nebojte sa.

Pikachu hľadajú všetci

Ľudia si z toho robia srandu. Po internete zrovna teraz koluje fotka gastroenterológa, ktorý ho našiel v črevách pacienta.

ako získať pikatchu v hre Pokémon GONa iných fotkách je v záhrade alebo v kancelárii na stole. Skrytý môže byť naozaj kdekoľvek. Niektoré zdroje tvrdia, že sa schováva v jednom z 2km vajec. Síce nie je tak bežný, ako napríklad Rattata, Pidgey a Zubat, ale dostanú ho všetci.

Ak ale sa hrou zrovna začínate, mali by sme pre vás jeden tip. Pomocou jednoduchého triku môžete mať Pikachu ako svojho prvého Pokémona.

Pikachu ako prvý Pokémon v hre

Pri prvom spustení hry Pokémon GO sa pred vami onedlho objavia prví traja Pokémoni. Bude to Bulbasaur, Charmander a Squirtle.

Všetci sú fajn, ale Pikachu je predsa len lepší, že? Ak chcete ho získať, musíte dať najavo, že o týchto troch obyčajných jednoducho nemáte záujem.

Postup ako ziskať Pikachua

Vašou úlohou je od Bulbasaura, Charmandera a Squritlea odísť tak ďaleko, aby ich už na mape neboli vidieť, a potom sa k nim zase vrátiť, aby sa znovu objavili. Keď toto urobíte štyrikrát, objaví sa po ich boku pred vami aj Pikachu. Na toho už normálne kliknete a chytíte ho do Pokéballu. Síce prídete o tie zvyšné tri, ktorí ihneď zmiznú, ale to za tohto elektrického poekémona rozhodne stojí, nie?

Len sa pripravte na to, že vám tento trik bude nejaký čas trvať. Niektoré zdroje uvádzajú cca 40 minút. Predsa len budete musieť odísť pomerne ďaleko, aby ste trojicu prvých pokémonov vôbec nevideli, a treba sa vráti. A toto všetko treba urobiť štyrikrát.

Prečítajte si aj:

A čo vy? Už máte Pikachu? Vyliahol sa vám z vajíka, alebo ste ho niekde stretli?

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button