Vzťahy

Ako zaujať ženu?

ako zaujať ženuMyslíte si, že ženy hľadajú ideálneho partnera, teda muža krásneho, chytrého, bohatého, vplyvného, ​​šarmantného, ​​pozorného, ​​skrátka po všetkých stránkach dokonalého? Väčšina žien tak náročných nie je, ale predsa len po mužoch určité správanie a vlastnosti vyžadujú. Muži sa potom často pri nadväzovaní kontaktu hanbia, boja sa a nevedia čo povedať. Je to aj váš prípad? Ako teda zaujať ženu a totálne sa nestrápniť? Po čom vlastne ženy túžia?

Úsmev a zmysel pre humor!

úsmev a zmysel pre humorSlovenské ženy sa rady smejú a bavia. Oceňujú, keď ich osloví muž, ktorý je nielen vtipný, ale má aj žiarivý úsmev.

Ak chcete teda zaujať, vymyslite čokoľvek, aby sa žena pobavene usmiala, buďte pritom originálny a sám sebou.

Skúste utrúsiť nejakú vtipnú poznámku na jej konto, tak si vás zaručene všimne a bude pamätať!

Ale pozor, nikdy by ste nemal ženu poznámkou uraziť, alebo pôsobiť vtieravo a lacno. Vedieť ženu rozosmiať je umenie, ktoré keď zvládnete, máte vykročené pravou nohou.

Vzhľad, vôňa a svaly?

Keď si vyberá muž a zostavuje svoj pomyselný rebríček, čo by jeho vyvolená mala mať, na prvých miestach je väčšinou vzhľad!

Ženy sú oproti tomu schopné odpustiť odchýlky od dokonalej postavy, nevadia im muži plešatí, ani s menším pupkom! Zaujmú ich muži bez vymakaných svalov, ale aj svalovci. Pre ženy skrátka nie je zase až tak dôležitý vzhľad. To je plus pre vás, páni!

Bez čoho sa ale ženy nezaobídu? Chcú mužov, ktorí sa o seba starajú! Aspoň raz denne sprcha, čisté prádlo a voňavé podpazušia! Príjemne voňajúci muž dokáže vzbudiť záujem aj u ,,spiacej panny „! Prečítajte si aj článok Blahoželania k narodeninám pre ženu.

Galantný gentleman!

charizma a ako zaujať ženuCharizma je niečo, čo buď človek má, alebo nemá a bohužiaľ sa nedá naučiť.

Čo sa ale naučiť dá je galantné správanie – podržať žene dvere, zaplatiť za ňu večeru, zdraviť ako prvý.

Ženy majú rady pozornosť, všímavosť a tak im doprajte pocit, že sú výnimočné!

Gentlemani boli, sú a budú obľúbení vždy!

Ako zaujať ženu? – zaujímajte sa o ňu!

Ženy rady hovoria a čo viac, hovoria ešte radšej, keď sa niekto zaujíma o ich život, prácu, túžby a sny.

Ak sa vám pošťastí a so ženou sa dáte do rozhovoru, buďte dobrý poslucháč! Snažte sa ju rozvíjať v rozhovore, klaďte doplňujúce otázky, vzbuďte dojem, že vás naozaj zaujíma, čo hovorí.

Na oplátku prezraďte žene niečo o sebe. Hovorte pravdu to je jeden zo základných predpokladov ako zaujať ženu, zároveň ale na prvej schôdzke nehovorte, že sa vám podarilo nedávno vypiť na oslave 12 pív a za posledný rok už ste sa stačil 5krát rozísť s inými slečnami. Sú informácie, na ktoré je skrátka čas!

Existuje veľa spôsobov, ako na ženu zapôsobiť a na každú funguje a platí niečo iné! Naučte sa vypozorovať z reči tela, či žena záujem má, alebo jej je s vami príjemne, ušetríte si tak veľa energie.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button