Návody

Ako vytvoriť z kancelárie miesto, na ktoré sa budú zamestnanci radi vracať?

pekná kancelária pre zamestnancovKaždý konateľ spoločnosti by mal vytvoriť zamestnancom dobré podmienky na prácu. Pod dobrými podmienkami by sme si mali predstaviť zabezpečenie kvalitných strojov na výrobu finálnych produktov, kvalitné ochranné pracovné prostriedky, ale aj dobré osvetlenie priestorov, v ktorých zamestnanci budú pracovať.

Súčasťou firmy sú však aj kancelárie. Aj keď niektoré firmy im venujú až príliš veľa pozornosti, v niektorých neberú ohľad na zariadenie kancelárie.

Ak chcete ale z kancelárie vytvoriť miesto, na ktoré sa budú zamestnanci radi vracať, držte sa týchto rád.

Kúpte im pohodlné kancelárske kreslá

Zamestnanci pracujúci v kanceláriách trávia hodiny sedením a práve preto by im zamestnávatelia mali zabezpečovať pohodlné kancelárske kreslá. Ak ste otázku pohodlného sedenia doposiaľ ignorovali, je načase sústrediť sa na výber kvalitnejších kancelárskych kresiel. Mali by byť na kolieskach, mali by mať kvalitné opierky hlavy, rúk a krížovej oblasti.

Nezabúdajme, že ergonómia je na pracovisku veľmi dôležitá a preto je vhodné myslieť na ňu aj pri výbere zariadenia, na ktorom zamestnanec strávia hodiny.

Každému zamestnancovi sa bude lepšie pracovať, keď bude mať pohodlné sedenie, ktoré mu nespôsobuje bolesti krížov, krčnej chrbtice a zadku.

Investujte do kvalitného kancelárskeho kávovaru

Káva dokáže povzbudiť každého zamestnanca, preto ak v kancelárii nemáte kávovar, ale len klasickú rýchlovarnú kanvicu, odporúčame vám investovať do dobrého kávovaru do kancelárie. Možnosť spraviť si čerstvú kávu z kávovaru je pre zamestnancov bonus, ktorý jednoznačne ocenia.

Odporúčame vám do dobrého kancelárskeho kávovaru kupovať kvalitnú 100% Arabicu, ktorá krásne vonia, je jemná a dokáže povzbudiť aj počas dní, kedy produktivita rapídne klesá.

Nezabúdajte ani na minerálnu vodu a čaje v kancelárií

Povinnosťou zamestnávateľa je zabezpečiť pitný režim pre všetkých zamestnancov, aj tých, ktorí pracujú v kancelárii. V letných mesiacoch odporúčame zabezpečenie minerálnych vôd a k tomu môžete pridať aj citróny s čerstvými bylinkami.

Navyše čerstvé bylinky v kvetináčoch, z ktorých si zamestnanci budú môcť kedykoľvek utrhnúť pár stebielok, vám kancelárske priestory príjemne rozvoňajú a povzbudia zamestnancov k lepším výkonom.

V zimných mesiacoch a v prechodných obdobiach zase zamestnancom zabezpečte kvalitné čaje Teekanne. V ponuke tejto značky nájdete čierne, zelené, ovocné, ale aj bylinkové čaje.

Ak chcete z kancelárie vytvoriť miesto, kde sa budú zamestnanci radi vracať, odporúčame vám kúpu dobrého kávovaru, zabezpečenie pitného režimu (čaje+ minerálky) a nezabúdajte ani na vytvorenie oddychovej zóny, kde vám odporúčame kúpiť konferenčné stolíky, ale hlavne sedacie vaky, či pohodlné pohovky.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button