Ako si vybrať

Ako vybrať hodinky pre priateľku?

ako správne vybrať hodinky pre priateľkuSvoju partnerku milujete, avšak ani za svet vám nenapadne, aký darček jej venovať, aby ste jej originálne dokázali svoju lásku? Dať jej do ruky darčekový poukaz na masáž či kyticu drahých ruží je síce krásne, ale tešila by sa z toho iba chvíľu. Skúste svojej priateľke darovať kvalitné náramkové hodinky. Poradíme vám s výberom.

Pre aktívne dámy športové hodinky

Páni, možno sa nevyznáte vo svete ženskej módy a doplnkov, ale určite máte cit pre detail a viete odhadnúť, čo je vkusné.

Ak hľadáte vhodný darček pre vašu aktívnu priateľku, ktorá svoj voľný čas trávi športom či prechádzkami v prírode a 90 % jej šatníka tvorí športové oblečenie, skúste jej darovať dámske náramkové hodinky s chronografom.

Vďaka nemu získa ešte presnejší prehľad o čase. Najlepšou voľbou sú také hodinky, ktoré si vaša polovička nasadí na ruku už ráno cestou do práce a zloží, až keď si líha do postele. Vodotesnosť je veľmi vítaná funkcia.

Ak sa stane, že sa partnerka pustí do umývania riadu alebo vlezie do sprchy a hodinky si zabudne predtým sňať z ruky, nehrozí poškodenie strojčeka.

Dámske športové hodinky môžu mať rôzne typy náramkov – kovové, kožené či kaučukové.

Samozrejme, že ak o svojej priateľke viete, že kvôli alergii sú pre ňu hodinky zo zlata nevhodným darčekom, stavte na hodinky z antialergickej ušľachtilej ocele alebo z titánu. Aby vaša investícia neskončila na celé roky len v partnerkinej šperkovnici.

Elegantné hodinky do práce

Vo svete dámskych hodiniek sa vám sprvu môže orientovať trochu ťažšie, pretože výber je naozaj veľmi veľký. Je múdre najprv popremýšľať, aký typ osobnosti je vaša partnerka.

Ak je nežná, elegantná, romantická duša, jednoznačne pre ňu voľte užšie typy remienkov, menší číselník, minimalistický a nadčasový dizajn, ktorý môže byť kde-tu zvýraznený ornamentom či leskom kamienkov.

V prípade, že dáma často chodí do spoločnosti, napríklad do divadla, na večierky či konferencie, vyberte jej napríklad hodinky s perleťovým číselníkom a zirkónmi, ktoré budú nádherne odrážať svetlo dopadajúce na hodinky.

Pokiaľ ste sa rozhodli partnerke venovať dámske hodinky s koženým remienkom, premyslite si jeho farbu. Najlepšie vám v tom pomôže farba priateľkiných topánok či opaskov. Jemné tóny remienkov a číselníkov v pastelových farbách dáma zladí k akejkoľvek farbe oblečenia, no ani bielou, čiernou alebo sivou nikdy nič nepokazíte.

Sú to univerzálne farby, ktoré je ľahké kombinovať s oblečením a doplnkami. Povedzme si úprimne, páni, vy si možno na ostatných módne doplnky a šperky nevšímate, avšak ženy sa navzájom hodnotia, už aj keď vedľa seba iba prejdú na ulici alebo stoja v rade v obchode. Každá sa chce popýšiť hodinkami, ktoré odrážajú jej osobnosť či sociálny status.

Čím luxusnejšie hodinky vyzerajú, tým sebavedomejšie sa žena môže vďaka nim cítiť.

Nenechajte sa však oklamať, kým jednej sa páči lesk kamienkov, druhá si potrpí skôr na minimalizmus a jediné, čo chce, je rýchlo skontrolovať, koľko je hodín, a nie sa strácať v množstve detailov a okrasných prvkov.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button