Nezaradené

Ako vyberať darčeky pre partnerku?

návod ako vyberať darčeky pre partnerkuŽeny bývajú rady obdarovávané a muži to majú častokrát veľmi ťažké. Očakávajú, že ich potešia kytice ruží, ale ženy nechcú neustále ten istý darček. Túžia po zmene, po prekvapení. Ako teda vyberať darčeky pre partnerku?

Nechajte, nech vám sama povie, čo chce

Niekedy stačí partnerku viac počúvať. Ženy majú tendenciu partnerom naznačovať, čo im majú kúpiť na Vianoce, na narodeniny, meniny a oslavu výročia.

Pozorne počúvajte a možno aj vám vaša partnerka povie, čím by chcela byť obdarovaná. Možno bude chcieť diamantové náušnice, ktoré sú síce drahšie ako klasické náušnice z bižutérie. Sú však oveľa krajšie, luxusnejšie, pompéznejšie.

Pozorujte

Pri obyčajnom rozhovore s partnerkou zistíte, čo ju zaujíma, čo by chcela vyskúšať, čo sa jej páči, ale doteraz si to nekúpila. Ak vám povedala, že chce diamantové náušnice, prekvapte ju a dokúpte jej k tomu aj luxusné diamantové prstene. Pozorujte ju a uvidíte, že inšpirácii na darčeky získate hneď niekoľko.

Spýtajte sa jej kamarátky

Aj najlepšia kamarátka vašej partnerky vám môže povedať, po čom túži. Vytvorte si zoznam, z ktorého vyberiete jeden darček, ale ak vám to finančné možnosti dovolia, pokojne aj viac. Ženy sú rady, keď ich partneri rozmaznávajú. Materiálne darčeky však nie sú všetko. Chcú pozornosť, lásku, pochopenie a podporu.

Darčeky pre partnerku vyberajte v dostatočnom predstihu. Pozvite ju na BIO čokoládu a prejdite sa po obchodných centrách. Uvidíte, že nakupovanie darčekov pre partnerku nebude až také náročné, ako ste si spočiatku mysleli. Darčeky nakupujte s mierou, pretože ľahko by ste sa mohli dostať do finančných problémov, ak to začnete preháňať.

Muži sa obávajú toho, že svojej partnerke vyberú zlý darček. Ak aj vy máte obavy, tak rýchlo na ne zabudnite. Vaša žena sa nebude hnevať a bude rada za každú pozornosť, ktorú jej podarujete.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button