Financie

Ako vybaviť pôžičku bleskovo cez internet?

ako vybaviť pôžičku bleskovo cez internetVziať si úver, to bolo kedysi dosť zložité a zdĺhavé. Na pobočke banky ste si museli dohodnúť osobné stretnutie a doraziť naň. Potrebovali ste potvrdenie o príjme, dva doklady totožnosti a ďalší doklad na overenie vašej osoby. Potom ste museli poskytnúť bankám celé množstvo ďalších osobných informácií o svojej platobnej morálke a minulosti, samozrejme nechýbala ani kontrola vašej osoby cez register dlžníkov. Ako vybaviť pôžičku bleskovo cez internet?

Strávili ste veľa času prípravou a stretnutím s bankárom. Navyše výsledok, či úver naozaj dostanete, bol značne neistý. Dnes už je našťastie tento proces minulosťou. So vstupom nebankových subjektov do sveta pôžičiek sa mnohé zmenilo.

Všetko zvládnete vybaviť z pohodlia domova

Dnes už nemusíte behať nikam na pobočku. Pokiaľ chcete malý úver v rozsahu iba niekoľkých desiatok alebo stoviek eur – a taký v banke ani nedostanete, nepotrebujete si kvôli tomu dojednávať osobné stretnutia a zložito hľadať voľný termín v diári.

Veľkou výhodou súčasnosti je skutočnosť, že rýchla pôžička online sa dá zjednať cez internet doslova v priebehu niekoľkých minút. Proste a jednoducho vyplníte formulár na webovej stránke a jedným kliknutím myši ho odošlite. Potom už len čakáte, až sa vám ozve operátor firmy a budete si s ním môcť pohovoriť o úvere.

Obratom sa dozviete, či vám bola pôžička schválená a spoločne prerokujete ďalšie podrobnosti.

Akonáhle je všetko schválené a dohodnuté, poskytovateľ už väčšinou posiela peniaze na váš účet. Môžete ich tak mať na konte aj počas niekoľkých minút. Ako je to možné?

Peniaze putujú v rámci jednej banky

ako ušetriť peniazePoskytovatelia nebankových úverov väčšinou majú účty vo všetkých veľkých bankách, ktoré pôsobia na slovenskom trhu.

Vďaka tomu ide o prevody peňazí v rámci jednej banky, ktoré trvajú len niekoľko minút. Nemusíte na svoje peniaze čakať hodiny alebo dokonca dni, ako sa tomu v mnohých prípadoch stávalo v minulosti.

Máte istotu, že peniaze, o ktoré ste žiadali, dostanete veľmi rýchlo. Preto môžete pôžičky využiť napríklad v situácii, kedy potrebujete nutne zaplatiť nejaký neočakávaný výdavok, s ktorým ste v rozpočte nepočítali

Stručná charakteristika nebankových pôžičiek

  • Pokrývajú rôzne potreby svojich klientov, od malých pôžičiek po niekoľko tisíc a ešte vyššie sumy. U vyšších súm je ale proces schvaľovania samozrejme zložitejší.
  • Je to zvyčajne pôžička bez registra a bez zástavy, nemusíte sa teda obávať, že bude niekto v registri dlžníkov skúmať vašu platobnú morálku v minulosti a podľa toho hodnotiť, či dnes úver dostanete alebo nie. Podobne po vás tiež nikto nebude vyžadovať zástavu nehnuteľnosti za požičaný finančný obnos.
  • Proces získania úveru je veľmi jednoduchý. V prípade mikropôžičiek všetko vybavíte cez internet. Zaobídete sa bez zbytočného papierovania.
  • Peniaze dostanete veľmi rýchlo na svoj účet.
  • Pôžičky sú otvorené každému, nie sú len pre vyvolené osoby. Nezáleží na tom, či ste zamestnanec, podnikateľ, žena na materskej dovolenke, dôchodca, študent alebo napríklad nezamestnaný.

Na vybavenie pôžičky vám stačí len mobilný telefón

Pravdepodobne ste sa už stretli aj s termínom SMS pôžičky.Ide o pôžičky na malé sumy peňazí rádovo niekoľko desiatok eur s veľmi krátkym termínom splatnosti, ktorý sa zvyčajne pohybuje v rozmedzí do 30 dní. Je ale možné väčšinou splatnosť po zaplatení poplatku predĺžiť.

bleskové SMS pôžičky cez internetPotom, čo online vyplníte a odošlete žiadosť, väčšinou dostanete na mobilný telefón, ktorý ste uviedli v žiadosti, SMS správu s kódom, ktorým všetko potvrdíte. Na základe tohto postupu získali pôžičky svoj názov.

Keď už ste u danej nebankovej spoločnosti zaregistrovaní a má o vás potrebné údaje, je niekedy možné už žiadať o pôžičku priamo SMS správou. Ak máte dobrú platobnú morálku, bude vám pôžička znovu udelená.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button