Ako si zariadiť interiér s pomocou moderných prvkov?

Zmeny v interiérových trendoch musíme očakávať. Všetko sa vyvíja, nevynímajúc interiérový dizajn. Ak vás ale zlákala modernizácia interiérových priestorov, ako si zariadiť interiér s pomocou moderných prvkov?

Krásny vynilový interiér
Zdroj obrázka: Autor: Shcherban Oleksandr / Shutterstock.com

Návrh interiéru na mieru

Ak si chcete zariadiť interiér s pomocou moderných prvkov, odporúča sa osloviť interiérového dizajnéra pracujúceho v interiérovom štúdiu, aby vám vytvoril návrh interiéru presne na mieru. Na základe dostupných rozmerov, orientácie na svetové strany a iných dôležitých vecí pri rekonštrukcii vám dokážu odporučiť a navrhnúť moderný interiér aj s použitím moderných prvkov.

Interiérový dizajnér vie, čo je trendy, čo sa hodí do akého priestoru, vie vám presne poradiť, čo do interiéru dať a čomu sa naopak vyhnúť. Práve z tohto dôvodu sa odporúča osloviť interiérového dizajnéra.

Vyberte kvalitné podlahy

Zariadiť interiér s pomocou moderných prvkov by vám nebolo umožnené, keby ste nezačali výmenou podlahy. Ak máte podlahu znehodnotenú a potrebujete ju modernizovať, vyberte si práve podlahy z vinylu. Vinyl je odolný materiál, ktorý nie je ani drahý. Zároveň je veľmi moderný a podlahy z neho vám budú pripomínať drevené podlahy. Podlahy z vinylu sú vhodné aj na podlahové vykurovanie a dajú sa kúpiť v rôznych odtieňoch.

Uprednostnite neutrálne farby

Moderné prvky v interiérových priestorov sú prevažne v neutrálnych farbách, preto ak by ste si chceli zariadiť interiér s modernými prvkami, uprednostnite neutrálne farby. Sú moderné, ale aj nadčasové a nevyžadujú si častú výmenu ako výraznejšie farby, ktoré sú zväčša jednosezónnymi záležitosťami.

Neutrálne farby vyberajte aj v bytovom textile, či v iných dekoráciách v jednotlivých miestnostiach. Jedine, kde sa môžete farbami „vyhrať“, sú detské izby.

Mohlo by vás zaujímať

Pekný dámsky ruksak do práce

Ruksak, ideálna voľba pre aktívne ženy. Ako ho nosiť do práce?

Kým v minulosti bolo nosenie ruksakov typické skôr pre športovú a akademickú pôdu, dnes sú …

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.