Návody

Ako si zariadiť interiér s pomocou moderných prvkov?

Zmeny v interiérových trendoch musíme očakávať. Všetko sa vyvíja, nevynímajúc interiérový dizajn. Ak vás ale zlákala modernizácia interiérových priestorov, ako si zariadiť interiér s pomocou moderných prvkov?

Krásny vynilový interiér
Zdroj obrázka: Autor: Shcherban Oleksandr / Shutterstock.com

Návrh interiéru na mieru

Ak si chcete zariadiť interiér s pomocou moderných prvkov, odporúča sa osloviť interiérového dizajnéra pracujúceho v interiérovom štúdiu, aby vám vytvoril návrh interiéru presne na mieru. Na základe dostupných rozmerov, orientácie na svetové strany a iných dôležitých vecí pri rekonštrukcii vám dokážu odporučiť a navrhnúť moderný interiér aj s použitím moderných prvkov.

Interiérový dizajnér vie, čo je trendy, čo sa hodí do akého priestoru, vie vám presne poradiť, čo do interiéru dať a čomu sa naopak vyhnúť. Práve z tohto dôvodu sa odporúča osloviť interiérového dizajnéra.

Vyberte kvalitné podlahy

Zariadiť interiér s pomocou moderných prvkov by vám nebolo umožnené, keby ste nezačali výmenou podlahy.

Ak máte podlahu znehodnotenú a potrebujete ju modernizovať, vyberte si práve podlahy z vinylu. Vinyl je odolný materiál, ktorý nie je ani drahý.

Zároveň je veľmi moderný a podlahy z neho vám budú pripomínať drevené podlahy. Podlahy z vinylu sú vhodné aj na podlahové vykurovanie a dajú sa kúpiť v rôznych odtieňoch. Prečítajte si aj článok ako vyčistiť podlahu.

Uprednostnite neutrálne farby

Moderné prvky v interiérových priestorov sú prevažne v neutrálnych farbách, preto ak by ste si chceli zariadiť interiér s modernými prvkami, uprednostnite neutrálne farby. Sú moderné, ale aj nadčasové a nevyžadujú si častú výmenu ako výraznejšie farby, ktoré sú zväčša jednosezónnymi záležitosťami.

Neutrálne farby vyberajte aj v bytovom textile, či v iných dekoráciách v jednotlivých miestnostiach. Jedine, kde sa môžete farbami „vyhrať“, sú detské izby.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button