Práca a vzdelanie

Ako si zariadiť firemné priestory, aby ste sa v nich cítili príjemne?

ako si pekne zariadiť firemné priestoryKaždý podnikateľ si veľmi dobre uvedomuje, že na produktivitu zamestnancov a zisk majú výrazný vplyv aj firemné priestory. Ak práve uvažujete o menšej rekonštrukcii firemných priestorov, na čo všetko sa zamerať, aby ste si zariadili firemné priestory tak, aby ste sa v nich cítili príjemne?

Pohodlné kancelárske stoličky

Keďže všetci zamestnanci firemných priestorov strávia väčšinu svojho pracovného času práve sedením, je potrebné myslieť predovšetkým na výber nových kancelárskych stoličiek. Nové kancelárske stoličky by mali byť pohodlné, ergonomického charakteru a mali by mať oteruvzdorný poťah, ktorý vydrží a ľahko sa udržiava.

Ergonomické stoličky do kancelárie sú tá najväčšia investícia. Vedeli ste, že zamestnanci, ktorí majú v kanceláriách pohodlné kancelárske stoličky ergonomického charakteru, dokážu pracovať produktívnejšie ako tí, ktorí sedávajú na nepohodlných kancelárskych stoličkách?

Navyše nekvalitné kancelárske stoličky spôsobujú zamestnancom problémy s chrbticou, krčnou chrbticou a majú výrazný vplyv na objavenie karpálneho tunela.

Modulárne sedačky

Okrem kvalitného sedenia do kancelárií nezabúdajte, že súčasťou firemných priestorov sú aj recepcie, resp. čakárne, kde na vás čakajú klienti pokiaľ ich príjmete do svojej kancelárie.

Odporúča sa kupovať pohodlné modulárne sedačky, ktoré vám umožnia prehadzovať a prispôsobovať si ich podľa potreby. Kvalitné sedenie nesmie chýbať ani na recepcii.

Kávovary, sedacie vaky, kvety

Ak si ale chcete zariadiť firemné priestory tak, aby ste sa v nich cítili príjemne, odporúčame vám kúpiť nový kávovar, kancelárske priestory oživiť živými kvetmi, obrazmi a nezabudnite si spraviť aj oddychový kútik, ktorý budú využívať predovšetkým vaši zamestnanci.

V oddychovom kútiku nesmie chýbať pitná voda, prehrávač hudby a hlavne sedacie vaky, ktoré zamestnancom umožnia dopriať si chvíľu relaxu. Čo sa týka kávovarov, do kancelárii sú vhodné automatické kávovary Jura, ktoré dokážu pripraviť kvalitnú kávu.

Vo firemných priestoroch ale nesmú chýbať toalety zvlášť pre mužov a zvlášť pre ženy.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button