Práca a vzdelanie

Ako si uľahčiť hľadanie skladníkov, či celkové fungovanie skladu?

Keď firma pri svojej činnosti potrebuje uskladňovať tovar, nikdy to nie je len o nájdení dostatočne veľkých skladových priestoroch. Okrem rôznych požiadaviek na samotný sklad treba na jeho fungovanie aj spoľahlivých ľudí.

Ako si vybrať personálnu agentúru
Zdroj obrázka: Autor: wavebreakmedia / Shutterstock.com

S personálnym leasingom máte takmer okamžitý prístup ku kvalifikovaným pracovníkom

Nájsť však spoľahlivých pracovníkov býva často ťažké a aj časovo náročné. Musíte si vyhradiť dostatok času nielen na všetko, čo sa týka výberového konania, ale potom aj na zaškolenie vybraných uchádzačov. Alebo si to môžete uľahčiť a obrátiť sa na overenú personálnu agentúru.

Cez personálny leasing získate prístup k profesionálnym a kvalifikovaným zamestnancom so skúsenosťami z oblasti správy skladu, manipulácie s tovarom, skladovania a všetkého, čo sa práce v sklade týka. Nezáleží pritom, či potrebujete pracovníkov na dočasné, či sezónne práce, alebo natrvalo.

Personálna agentúra sa okrem nájdenia a výberu vhodných pracovníkov postará aj o ich profesionálne zaškolenie pre potreby vašej firmy. Nebudete sa tak musieť v podstate o nič starať a získate kvalitných zamestnancov pre váš sklad.

Žiadne starosti so skladovaním tovaru a logistikou? To je fulfillment

Alternatívnym riešením, ktoré je zamerané na e-shopy a online obchodníkov a dotýka sa celého fungovania skladu, je fulfillment. Ide v podstate o kompletný outsourcing logistiky, ktorý vás zbaví nielen starostí s hľadaním vhodných pracovníkov do skladu, ale prakticky všetkých povinností týkajúcich sa efektívneho skladovania tovaru a logistiky všeobecne.

V prvom rade fulfillment zahŕňa príjem tovaru na sklad, jeho triedenie a samotné skladovanie. A taktiež spracovanie objednávok, balenie tovaru a expedíciu objednávok bez ohľadu na to, či má byť tovar doručený v rámci Slovenska, alebo poputuje do zahraničia.

V podstate tak fulfillment zahŕňa celú cestu tovaru od jeho príjmu na sklad až po expedíciu zákazníkovi. A taktiež rieši aj reklamácie.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button