Domácnosť

Ako si rýchlo a lacno zútulniť interiér?

Inšpirácií, ako si zútulniť interiér, je na internete, ale aj v časopisoch niekoľko. Každý z nás predsa chce, aby interiér bol útulný, moderne zariadený a aby nebolo v ňom nič, čo už dávno vyšlo z módy.
Ak si chcete zútulniť interiér, niekedy ani netreba nejaké výraznejšie rekonštrukcie.

Návody ako si zútulniť interier
Zdroj obrázka: Autor: Followtheflow / Shutterstock.com

Ako si rýchlo a lacno zútulniť interiér?

Dizajnové vázy

Ak si chcete zútulniť interiér, odporúčame vám kúpiť si nové dizajnové vázy. Môžete do nich dávať sušené kytice, čerstvé kvety, ale napríklad aj umelé kvety (napr. orchidey, bavlník).

Nové dizajnové vázy rôznych tvarov, farieb, ale aj materiálu vyniknú predovšetkým v jedálni na jedálenských stoloch, ktoré majú moderné kovové stolové podnože. Práve na takýchto stoloch vyniknú tmavé (čierne, sivé, antracitové) dizajnové vázy.

Investujte do nich a umiestňujte ich nielen do jedálne, ale aj do obývačky, napríklad na policu nad TV stolíkom, či napríklad na konferenčný stolík.

Úložné slamené koše

Veľké úložné košíky s ušami sú veľmi praktické do každej miestnosti, okrem kuchyne a kúpeľne samozrejme. Kým v detskej ich využijú deti ako úložné boxy na hračky, v obývačke vám skvele poslúžia na ukladanie diek, prehozov, či napríklad aj časopisov.

Tieto koše sú veľmi praktické a navyše sú aj lacné. Dokážu však poskytnúť úložný priestor na množstvo drobností. Ak pletiete, môže si do nich uložiť trebárs aj klbká vlny a ihlice.

Závesy / záclony

Okrem dizajnových váz a úložných slamených košov skúste interiér zútulniť napríklad novými záclonami, či závesmi (závisí od toho, čo v domácnosti preferujete). Jednoduché minimalistické závesy a záclony v bielom prevedení a s jemným zdobením nevyžadujú veľký zásah do miestnosti a dokážu ich okamžite zútulniť.

Závesy navyše aj zatemnia samotnú miestnosť. 100% spoľahlivosť tienenia vám ale vie poskytnúť skôr iná tieniaca technika, napríklad také rolety.

Zútulnite si interiér a inšpirujte sa napríklad našimi tipmi. Viete si ich predstaviť aj vo vašom interiéri?

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button