Nezaradené

Ako sa motivovať k chudnutiu?

ako sa motivovať k chudnutiuVyskúšali ste už množstvo diét, ale váha doteraz neklesá? Môže to byť tým, že váha je pokazená, ale môže to byť aj tým, že k chudnutiu pristupujete nezodpovedne. Ako sa teda motivovať k chudnutiu, aby vaša snaha nevyšla navnivoč?

Ide predsa o vaše zdravie!

Ak vás nadbytočné kilogramy otravujú a ťažko sa vám kvôli nim hýbe, prečo nemyslíte na to, že ak nebudete so sebou niečo robiť, choroby sa budú na vás lepiť oveľa skôr, ako na vašich rovesníkov?

Pre zdravie musíte urobiť všetko a práve preto vždy, keď si ľahnete na klasickú gymnastickú žinenku, aby ste si zacvičili, myslite na to, že ak budete pravidelne cvičiť, váš cholesterol sa ustáli, krvný tlak klesne a riziko cukrovky sa bude postupne zmenšovať.

Budete si môcť obliecť obľúbené oblečenie

Okrem toho, že ochránite svoje zdravie, budete si môcť obliecť obľúbené šaty, tričká, ale aj nohavice, ktoré ste kedysi nosili, ale doposiaľ ste ich nevyhodili, pretože ste si ich chceli ešte niekedy obliecť.

Vytiahnite si zo skrine niečo, čo neoblečiete a každý deň si pripomínajte to, že raz do tohto oblečenia schudnete. Cvičte na rôznych strojoch. Ruky spevníte cvičením na bradlách a brucho zase cvičením na posilňovacích laviciach.

Budete vyzerať krajšie

Vďaka tomu, že schudnete, budete vyzerať príťažlivejšie. Keď sa postavíte pred zrkadlo, uvidíte tú zmenu a budete sa cítiť šťastnejšie. Naozaj to nestojí za to obetovať sa a začať chudnúť? Váš život sa tak zmení od základov.

Výzor nie je všetko, ale ak schudnete, budete si môcť dovoliť také aktivity, ktoré ste si kvôli svojej nadváhe nemohli dovoliť vykonávať. Ba dokonca možno si budete môcť kúpiť peknú značkovú push up podprsenku, ktorá zvýrazní váš plný dekolt.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button