Nezaradené

Ako sa dá jednoducho vylepšiť hotelový marketing?

ako vylepšiť hotelový marketingPretože cestovný ruch nie je vždy extrémne konkurencieschopní, je dôležité, aby jednotlivé hotely a hotelové skupiny vytvorili a udržali svoju konkurenčnú výhodu na danom marketingovom poste. Jedným a stále najdôležitejším spôsob, ako to urobiť, je rozpoznať, čo je obsahom marketingu pre tieto skupiny, a to všetko integrovať do spomínaného úsilia. Ako sa dá rýchlo jednoducho vylepšiť hotelový marketing?

Myslite na svojich zákazníkov

Vieme, že hotely sú ovplyvňované sezónou a ich geografickou polohou. Z tohto dôvodu sa musia správne zacieliť na získavanie svojich zákazníkov. Teda v lete vyhľadávať tých, ktorí majú radi slnko a vodu a v chladnejšom počasí sa orientovať na ľudí s konkrétnou záľubou a pripraviť im adekvátny program.

Ak nie ste vo svete propagácie a reklamy ako „ryba vo vode,“ mali by ste zvážiť profesionálne služby reklamnej agentúry, ktoré sa vyznajú aj v tomto odvetví.

Snažte sa vyťažiť zo všetkého

V našej krajine nie sú ľudia na tom z ekonomického hľadiska až tak veľmi dobre, a preto si nemôžu dovoliť využívať služby hotelov v tak veľkej miere. Iné je to v prípade dovolenkovej sezóny a v miestach, ktoré sú charakteristické nejakým špecifickým prostredím.

zlepšenie hotelových služiebAk sa stane, že je hotel prázdny, môžete vyťažiť aj z tejto situácie. Úlohou dobrého hotelového marketingu je nájsť výhodu vo všetkom.

Ponúknite víkendový pobyt ľuďom, ktorí preferujú ticho a pohodlie, čo je mimo sezóny zaistiť naozaj jednoduché.

Musíte osloviť

Na to, aby ste svojich budúcich klientov oslovili ponukou víkendových pobytov mimo sezóny, alebo ich oboznámili s programom pre deti, ktorý práve pripravujete, musíte na tieto skutočnosti myslieť už dopredu.

android aplikácia pre hotelyEšte lepšie urobíte, pokiaľ to pripomeniete hosťom v letnej sezóne, kedy je ich v hoteli naozaj dosť.

Inou formou môže byť samozrejme aj reklama cez internet a stiahnuté Android aplikácie v mobiloch, ktoré zhromažďujú všetky dôležité informácie o hoteloch na jednom mieste. Osobný kontakt je ale najlepší, pretože svojím vystupovaním robíte svojmu hotelu reklamu tiež.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button