Nezaradené

Ako rýchlo a lacno zmodernizovať vlastné bývanie?

návod ako ľahko a lacno zmodernizovať vlastné bývanieTrendy v bývaní sa neustále menia a ak by sme sa im chceli prispôsobovať, minuli by sme všetky svoje úspory. Niekedy však stačí vymeniť pár doplnkov a vaše bývanie bude vyzerať oveľa lepšie, krajšie. Ako si teda rýchlo a lacno zmodernizovať vlastné bývanie?

Postup ako rýchlo a lacno zmodernizovať bývanie:

Vymeňte záclony

Skúste staré zažltnuté a nie už príliš moderné záclony vymeniť za nové modernejšie. Uvidíte, že miestnosť bude živšia, krajšia a útulnejšia. Záclony nie sú drahé napríklad ako koberce a ak ich budete pravidelne striedať, vaša domácnosť nadobudne úplne nový rozmer.

Pozor však dávajte pri výbere dĺžky. Dlhé záclony, ktorá budú siahať až po vinylovú podlahu, umiestňujte skôr do predsiene, resp. do obývačky.

Staré sošky a vázičky zahoďte

Aj vy máte v a na obývacej stene množstvo sošiek a vázičiek? Jednoznačne ich pretrieďte a ponechajte len tie, ktoré sú vzácne a nebudete sa ich chcieť vzdať.

Myslite na to, že príliš preplnené poličky nepôsobia príliš pekne a miestnosť zbytočne opticky zmenšujú. Jednotlivé doplnky musia spolu ladiť, preto rozhodne nič neskladujte a ponechajte si len tie, ktoré sa k zariadeniu miestnosti naozaj hodia.

Miestnosti nanovo vymaľujte

Aj nová farba stien dokáže zmodernizovať ktorúkoľvek miestnosť. Odporúčame vám vyhýbať sa agresívnym odtieňom farieb a uprednostňujte skôr prírodné odtiene. Vyhýbajte sa červenej, čiernej a fialovej a naopak uprednostňuje béžovú, zelenú, žltú, oranžovú. V predsieni odporúčame voliť skôr bielu farbu. Je to univerzálna farba, ktorá miestnosť opticky nezmenšuje a okrem toho nechá vyniknúť nábytok v predsieni.

Ak nechcete utratiť príliš veľa peňazí na modernizáciu vášho bývania, inšpirujte sa našimi praktickými radami. Je na vás, či sa inšpirujete, alebo nie. Zmodernizovať bývanie sa dá rýchlo a pomerne lacno. Treba len vedieť, ako na to.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button