Vzťahy

Ako pripraviť tie najoriginálnejšie zásnuby?

Zásnuby sú jedným z najkrajších životných okamihov v živote ženy a muža. Ich plánovanie je však výhradne v rukách muža, a to môže byť problém. Veľa mužov totiž nevie, resp. má obavy z plánovania zásnub a častokrát to odkladá práve kvôli strachu z príprav.

Ako zorganizovať originálne zásnuby
Zdroj obrázka: Autor: Syda Productions / Shutterstock.com

Ako pripraviť tie najoriginálnejšie zásnuby? Ponúkame vám praktické rady, ktoré pri plánovaní oceníte.

Vhodná príležitosť na zásnuby

Ak chcete pripraviť tie najoriginálnejšie zásnuby, vyberajte vhodnú príležitosť. Zabudnite na príležitosti narodeniny, meniny, Vianoce, či Valentín. Toto sú príležitosti, počas ktorých by to partnerka čakala. Ak tak, uprednostnite výročie.

Vhodnou príležitosťou môže byť aj romantická prechádzka pri západe slnka, piknik v prírode, ale dokonca aj vysokohorská turistika. Buďte originálny a nechoďte s davom! Takéto zásnuby vaša milovaná určite ocení a navyše, bude spomínať pred svojimi kamarátkami, ako ste ju požiadali, preto sa oplatí vyberať vhodnú príležitosť.

Nezabúdajte však napríklad aj na kvety. Ak plánujete romantickú prechádzku, či večeru pri sviečkach, určite si dajte v kvetinárstve spraviť peknú kyticu. Môžete ale využiť donášku kvetov na vami vybranú adresu. Takto to bude prekvapenie, ktoré vašu milovanú určite poteší.

Pekný snubný prsteň

Okrem vhodnej príležitosti je samozrejmosťou vybrať pekný snubný prsteň. Ten vyberajte po dôkladnom zvážení. Samozrejmosťou je veľkosť, ktorú musíte vedieť skôr, ako kúpite pekný snubný prsteň.

Veľkosť zistíte tak, že vám ju jednoducho povie buď partnerka (nenápadne si to vyzistíte), alebo vezmete prsteň, ktorý nosieva, do klenotníctva a tam vám zmerajú samotnú veľkosť. Vyhnete sa tak zbytočným úpravám.

Pekný snubný prsteň je zárukou a preto nepodceňte výber. Vyberajte správne materiálové prevedenie a vyberajte taký štýl, ktorý ľahko zladí k ostatným šperkom.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button