Šport

Ako na šport a relax v čase korony?

Pandémia korona vírusu zmenila množstvo vecí ktoré bežne robíme. Zmenila prácu, kde výrazne viac využívame homeoffice, ale zmenila aj naše športovanie a čas a spôsob relaxovania.

Ako športovať počas korony

Hromadné športové podujatia sú zrušené už skoro rok. Prvé mesiace sa to väčšinou riešilo tak, že sme jednoducho športovali menej. Ľuďom ale šport a pohyb jednoducho chýba, a preto viac presedlali na individuálne športy a tiež pobyt v prírode. Toto niektorým segmentom uškodilo a niektorým naopak pomohlo. Je to tak ako sa hovorí, svet už nikdy nebude taký ako pred koronou.

K segmentom ktoré výrazne narástli v rámci rekreačného športu patrí aj cyklistika. A konkrétne asi najviac jazda na elektrobicykloch. Elektrické bicykle sa stali veľmi populárne. Môže za to samozrejme aj technologický vývoj na tomto poli.

Dojazd elektrobicyklov dnes bežne dosahuje 60 až 100km. Tiež jazdné vlastnosti a dizajn sa výrazne posunuli dopredu.

Z väčšej diaľky je dnes už problém rozoznať elektrobicykel od klasického bicykla. Najviac sa na tom podieľa integrácia baterky do rámu bicykla a tiež vývoj na poli elektromotorov. Podobne je na tom aj segment relaxu. Sauny a infrasauny sa dnes predávajú oveľa viac na domáce použitie ako tomu bolo v minulosti.

Samozrejme je možné si nechať takúto saunu aj vyrobiť na mieru šikovnými majstrami ako sú v construccioneskral.com, ale väčšina ľudí siahne po stavebnicových výrobkoch, ktoré sa dajú kúpiť bežne cez internet. Doma si takúto infrasaunu už iba poskladáte podobne ako je to z nábytkom.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button