Šport

Ako tipovať zápasy v ich priebehu?

Nestihli ste začiatok športového stretnutia? Alebo skôr preferujete dynamické tipovanie počas jeho priebehu? V oboch prípadoch je riešením LIVE stávkovanie, ktoré je však trochu rozdielne od toho klasického predzápasového. Nasledovné rady a tipy vám môžu pomôcť byť úspešnejší pri tipovaní už rozbehnutých zápasov.

Ako tipovať a stavkovať zápasy live
Zdroj: ©nicomenijes/Fotky&Foto

Voľte si stávkové kancelárie so streamom

Podstatou tipovania práve prebiehajúcich zápasov je predikcia, ktorú si väčšinou tvoríte na základe priebežného vývoja vybraného stretnutia.

Na to, aby ste mohli čo najlepšie odhadnúť sled nasledujúcich udalostí potrebujete čo najviac informácií. Úplným a najdostupnejším základom ich získania sú textové prenosy, ktoré však nedokážu poskytnúť všetky informácie.

Navyše, dostane sa k vám len to, čo vidí redaktor takéhoto prenosu. Nemôžete si všimnúť nič navyše, čo by vám pomohlo odhadnúť najbližší vývoj.

Preto je jasnou výhodou sekcia priamych prenosov, ktorá sa už udomácnila vo väčšine stávkových kancelárií na Slovensku. Tipovacím spoločnostiam sa oplatí investovať do vysielacích práv, pretože tým poskytnú klientom veľmi dôležitý nástroj k tipovaniu.

V tomto smere je určite výhodné členstvo v Tipsporte, kde dokonca nájdete exkluzívne vysielacie práva na podujatia Oktagonu. Sekciu s LIVE streamami má aj Fortuna, DOXXbet, Niké a tiež nováčik z betRingu.

Na čo sa dá spoľahnúť

Kurzová ponuka LIVE stávok je vo svojej podstate takmer všade rovnaká. Bookmakeri v základnom balíku ponúkajú kurzy na výsledky zápasov (do úvahy sa berie výsledok na základne súčasného vývoja), gólové skóre stretnutia či jednotlivých úsekov hry.

Veľmi populárne bývajú aj tipy na to, ktorý tím strelí najbližší gól. V stávkovej kancelárii Synottip si dokonca stavíte LIVE v rámci hokejových zápasov aj na presný výsledok vrátane predĺženia.

Čakajte na zlomové momenty

Nemusíte si načítavať dlhé rozbory zápasov na to, aby ste vedeli, čo od daného stretnutia čakať. Ak sa aspoň trochu rozumiete sledovanému športu, stačí, aby ste si napríklad počkali na zlomové momenty.

Vďaka sledovaniu priameho prenosu môžete vystihnúť napríklad tú pasáž stretnutia, keď má jeden tím vysokú územnú prevahu. Výrazný nátlak a častá frekvencia vyložených šancí je veľmi dobrou predzvesťou možného gólu.

Ak si počkáte na správny čas a stávku podáte ešte pred úpravou kurzov, môžete mať o niečo väčší zisk. Podobne sa dá zachovať v hokeji, pokiaľ sa tím, ktorý prehráva, dostáva do záverečného tlaku. Tu sa núkajú až dve veľmi dobré možnosti.

Buď rýchlo podáte na vyrovnanie, alebo sa budete spoliehať na to, že vedúce mužstvo sa nakoniec trafí do prázdnej brány. Zväčša však druhá možnosť prináša nižší kurz.

Naučte sa odhadnúť psychiku

Na športový zápas sa, obzvlášť pri tipovaní, potrebujete pozerať z viacerých pohľadov. Myslíme tým to, že vždy je treba zvážiť okolnosti vybraného duelu. Je to turnajový zápas? Je to dôležité stretnutie? Hrá sa o záchranu, alebo o postup? Je to siedmy zápas play-off série? Prípadne, ide o derby? Sú súperi v negatívnom vzťahu?

Odpovede na všetky tieto otázky vám pomôžu odhaliť ďalšie možné stávky, ktoré sa v kurzovej ponuke objavia najčastejšie pri populárnejších zápasoch. Ide napríklad o žlté či červené karty alebo pokutové kopy.

A aj keď viacero z nich viete vhodne natipovať v predzápasových stávkach, pri LIVE tipovaní si v prípade úspechu môžete pripísať ešte lepšiu výhru. Netreba zabúdať ani na to, že pri LIVE stávkovaní sa oplatí mať vyššiu dávku odvahy a tiež pohotové rozhodovanie. Čas totiž beží veľmi rýchlo.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button