Domácnosť

Ako na čistenie nábytku? Pomôže mikrovlákno z revolučného materiálu

ako na čistneie nábytku a mikrovláknoStieranie prachu z nábytku je nevyhnutnou rutinou, ktorej sa nevyhne žiadna poctivá domáca gazdinka. Pri použití klasických handričiek sa však stáva, že prach sa nezotrie tak ľahko a dokonale, navyše na nábytku vznikajú škvrny, niekedy dokonca aj drobné škrabance. Problém vyriešite v okamihu, keď si zaobstaráte novú handričku z mikrovlákien. Ako na čistenie nábytku? Pomôže vám mikrovlákno z revolučného materiálu.

Mikrovlákno má skvelé absorpčné vlastnosti

Mikrovlákno s názvom Spontex Dust, je skutočne revolučný produkt. Je vyrobený z mikrovlákien s využitím technológie aktívnej absorpcie. Pri použití v praxi to znamená, že materiál perfektne saje.

Handričku tak môžete využiť mokrú, stačí ju namočiť do čistej vody bez pridania chemických čistiacich prípravkov. Na nábytku sa pritom netvoria kvapky vody, ktoré by sa po zaschnutí premenili v nevzhľadné škvrny.

Prach a špinu stiera s jemnosťou a bez námahy

čistenie handričky z mikrovláknaPo vyčistení zostáva nábytok jemný, bez stôp prachových častíc. Nehrozí ani poškriabanie plochy. Na nábytku po použití handričky nezostávajú žiadne chlpy, ako tomu často býva v prípade bežných materiálov.

Stieranie prachu a nečistôt touto handričkou je pritom veľmi jednoduché, stačí jediný ťah a nábytok sa znovu leskne a žiari čistotou. Dá sa použiť nielen na drevo, ale aj na iné druhy materiálov.

Oceníte aj jednoduchú údržbu a dlhú životnosť materiálu

Vďaka svojim vlastnostiam nevyžaduje handrička ani žiadnu špeciálnu starostlivosť. Po použití ju stačí umyť v čistej vode a nechať uschnúť.

Môžete ju bez akýchkoľvek ťažkostí tiež prať v automatickej práčke, bez toho aby hrozilo jej zničenie. Materiál je vysoko odolný, preto vám handrička vydrží skutočne dlhú dobu. Vydrží až 10 pracích cyklov, záleží na početnosti používania a spôsobe prania.

handrička z mikrovlákna spontex dustS novým mikrovláknom Spontex Dust pôjde upratovanie domácnosti ľahko a rýchlo. Nie je ani príliš drahá, v e-shopoch cez internet ju kúpite za necelé 2€/kus.

Keď si spočítate, koľko klasických handričiek na nábytok by ste za tu dobu, po ktorú vám mikrovlákno vydrží, použili a vyhodili, jej nákup sa jednoznačne oplatí. Prečítajte si aj články ako vyčistiť mikrovlnku a ako vyčistiť WC a močový kameň.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button