Cestovanie

Ako dobre nakúpiť v New Yorku?

Ako dobre nakúpiť v New YorkuAk chcete naozaj dobre nakúpiť, je najlepšou voľbou New York. Môžete tu nakúpiť výrazne lacnejšie aj tovar, ktorý je u nás aj v iných krajinách a mestách drahý. Navštíviť New York sa vám oplatí nielen z dôvodu lacných nákupov, ale aj pre aspoň krátke a zbežné nasatie atmosféry tohto mega mesta, ktoré je asi najkozmopolitnejším miestom na svete.

Lacné letenky do New Yorku

Kúpte si letenku výhodne pomocou internetu. Využite niektorú z ponúk na lacné letenky napríklad od agentúr alebo vyhľadávačov leteniek na internete a vypravte sa sami do New Yorku.

Kedy a čo nakupovať v New Yorku

Záleží samozrejme na tom, čo chcete nakupovať a koľko hodláte minúť. Skúsení a znalí turisti, ktorí si tento spôsob nakupovania obľúbili radia, že výhodné je zaobstarať si elektroniku, oblečenie a ďalšie.

Elektronika si drží nízke ceny po celý rok, kupovať oblečenie je výhodné vždy po sezóne, keď tovar býva vo výpredaji.

Nákupy na celý deň

nakupovanie v New Yorku

Pripravte sa na to, že obchodné domy v New Yorku sú z dôvodu drahých pozemkov stavané do výšky, takže majú niekoľko poschodí.

To je dôvodom, že tu strávite veľa času, ktorý si podľa toho musíte naplánovať.

Nízka cena značkového tovaru

Keďže je oblečenie pre Američanov veľmi lacné, neprekvapí nikoho, že nosia len značkové oblečenie a obuv.

Svetové značky, ktoré sa u nás predávajú za vysoké ceny, môžete dobre nakúpiť v New Yorku. Tu si ich môžete zaobstarať niekedy aj za menej ako polovičnú cenu oproti tej u nás. Týka sa to napríklad značiek Element, DC, Etnies, Roxy a ďalších.

Choďte do East a West village

kde nakupovať v New Yourku oblečenieMedzi jednotlivými nákupnými destináciami v New Yorku bývajú značné rozdiely. Lacno môžete nakúpiť napríklad v East a West village. Naopak luxusné a vyhlásené obchodíky sú bezpochyby na známej Fifth Avenue.

K najväčším obchodným domom v New Yorku patrí Bloomingdale ‚s, Macys a Century 21th.

Kde dobre nakúpiť v New Yorku elektroniku

Ak si chcete zaobstarať lacnú elektroniku, potom sa vyberte do obchodného domu B & H na spojnici 34. Avenue a 9. Avenue alebo do Best Buy alebo Circuit City.

Kde nakúpiť potraviny

Lacné potraviny predávajú obchodné reťazce Safeway a Giant alebo obchody Wal-Mart, Sears a K-mart, kde kúpite aj lacné oblečenie či iný tovar.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button