Auto-moto

Ako čo najlepšie chrániť batožinový priestor svojho auta?

Ak človek chce, aby jeho auto vyzeralo ako nové čo najdlhšie, bez vlastného pričinenia sa nezaobíde. Zvonku treba auto pravidelne umývať, aby sa špina do karosérie „nezažrala“ a to isté platí aj v interiéri, ktorý je taktiež potrebné čistiť a chrániť ho.

Ako chrániť batožinový priestor auta
Zdroj obrázka: Autor: Syda Productions / Stock.adobe.com

Aj o batožinový priestor auta je potrebné sa starať

Niektorí ľudia však zabúdajú, že súčasťou ich áut je aj batožinový priestor. Teda niežeby nevedeli, že ich auto má kufor, ale zabúdajú naň pri starostlivosti o svoje auto. A pritom je to často kufor auta, ktorý svojim opotrebovaním prezrádza ako sa majiteľ o auto staral.

Bez ohľadu na to ako intenzívne kufor svojho auta využívate, či v ňom len občas odveziete väčší nákup, alebo v ňom pravidelne vozíte dizajnové perforované plechy a podobný neobvyklý náklad, je dobrá prevencia voči jeho poškodeniu. A takouto prevenciou sú gumové vaničky do kufra. Aké sú ich výhody?

Gumová vanička dokonale ochráni batožinový priestor vášho auta

Odolná gumová vanička do kufra ochráni celý batožinový priestor vášho auta tak pred špinou ako aj pred mechanickým poškodením. Nemusíte sa teda báť žiadneho prepichnutia, roztrhania, či poškriabania. A vďaka vyvýšenému okraju majú takéto vaničky schopnosť zabrániť akejkoľvek tekutine pretiecť na pôvodný interiérový koberec vášho auta.

Zároveň vďaka tomu, že vanička je z gumy, je sama odolná voči vode aj rôznym chemikáliám a ľahko sa udržuje čistá. Kvalitné gumové vaničky majú aj protišmykové prvky, ktoré na jednej strane zabraňujú nákladu, aby počas jazdy „lietal“ po kufri a zároveň aj zabraňujú samotnej vaničke, aby sa v kufri hýbala. Nielen váš kufor, ale aj váš náklad tak bude v bezpečí.

Gumové vaničky sa vyrábajú vo viacerých farebných variantoch, aby ich bolo možné po dizajnovej stránke zladiť aj s vašim autom. A keďže sú vyrábané presne na každý model auta, ich inštalácia je jednoduchá a rýchla.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button