Ako si vybrať

Aké LED osvetlenie je najvýhodnejšie?

aké LED osvetlenie je najvýhodnejšie a prečoPri realizácii osvetlenia v interiéri aj vo vonkajších priestoroch sa oplatí staviť na LED svetlá. Práve táto technológia sa totiž vyznačuje hneď niekoľkými veľmi dôležitými prednosťami, medzi ktorými vynikajú hlavne minimálne náklady na svietenie a naopak maximálna bezpečnosť daná tým, že sa LED svietidlá neprehrievajú. Sústreďme sa teda na to, kde nakúpiť kvalitné osvetlenie tohto typu a aké LED osvetlenie je najvýhodnejšie?

Nakupujte iba kvalitné LED osvetlenie

Na trhu s LED svietidlami sa dnes nachádza množstvo predajcov, a tak je treba staviť na vysokú kvalitu za nízke ceny. Obrovské množstvo produktov ponúka spoločnosť ponúka takmer každá spoločnosť.

Niektoré zo spoločností, ktoré sa zameriavajú na návrh a predaj LED osvetlení sú na trhu už aj vyše 10 rokov. Zvyčajne má každá spoločnosť k dispozícií aj vlastný e-shop so svietidlami, alebo si môžete nejaké LED osvetlenie vybrať aj v kamennej predajni.

Aké LED osvetlenie si vybrať

kvalitná led žiarovkaVyberať si z ponuky môžete nielen štandardné LED žiarovky, ale aj napríklad LED žiarivky. Tie sa dnes stále viac presadzujú na úkor klasických lineárnych žiariviek, ktoré svojou spotrebou nemajú šancu najmodernejšej technológií konkurovať.

Veľmi obľúbené sú aj moderné LED pásiky obsahujúce veľké množstvo malých žiaroviek. V podhľadoch domov alebo v iných miestach v exteriéri a interiéri dokážu vo večerných a nočných hodinách doslova divy.

LED panely

Ako vynikajúci variant osvetlenia sa javia LED panely Philips, ktoré sa vyznačujú vysokou svietivosťou 1880 lm. Keď si prepočítame celkovú svietivosť, dostaneme sa na podobný výkon, aký ponúka vláknová 120W žiarovka. Súčasťou balenia je aj napájací zdroj, takže budete mať celý komplet.

Optimálnym riešením ako LED panely namontovať  je pre zapustenie do sadrokartónu, poprípade do dosiek. Priestor dokáže presvetliť fantasticky.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button