Nezaradené

Ako na vonkajšie vianočné osvetlenie?

ako kupovať vonkajšie vianočné osvetlenieVonkajšie vianočné osvetlenie vykúzli vianočnú atmosféru. Ako pri výbere vonkajšieho vianočného osvetlenia postupovať? Je lepšie žiarovkové vianočné vonkajšie osvetlenie, alebo LED a solárne vianočné osvetlenie? V nasledujúcom článku sa dočítate rady a tipy pre inštaláciu vonkajšieho vianočného osvetlenia.

Kde vonkajšie osvetlenie kupovať?

vonkajšie vianočné led osvetlenieVonkajšie vianočné osvetlenie kupujeme len u preverených predajcov. Kupovať osvetlenie na Vianoce na trhu nie je bezpečné. Buďte obozretní a vyhnite sa prípadným požiarom.

Kupujeme iba také vonkajšie osvetlenie, ktoré je určené na outdoor-ové  – teda vonkajšie použitie. Výrobky sú označené „outdoor“.

Označenie vonkajšieho osvetlenia môže mať podobu symbolu domčeka so šípkou von.

Čo si na osvetlení treba všimnúť?

osvetlenie stromčekov počas zimyPri nákupe vonkajšieho vianočného osvetlenia dbajte na označenie bezpečnostného krytu. Označenie by malo byť IP44 a vyššie.

LED vonkajšie vianočné osvetlenia opatrené LED diódami majú dlhšiu životnosť ako žiarovkové osvetlenia.

Je okrem iného úspornejšie, preto sa pri nákupe vonkajšieho vianočného osvetlenia zamerajte skôr na modernejšie LED diódy.

dokonale zimné osvetlenieSolárne osvetlenie funguje na báze, že sa nabíja cez deň, po zotmení svieti.

Ktoré vonkajšie vianočné osvetlenie kúpiť?

Svietiace reťaze patria k najrozšírenejším, obľúbené sú svetelné kvaple a sneženie či rôzne svetelné vianočné motívy.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button