Nezaradené

Ako sa vysporiadať s problémom, ktorý trápi nejedného dospelého muža?

impotencia problém dospelého mužaDokonca ani mnohí lekári nevedia presnú príčinu, ale zdá sa, že nárast počtu sexuálnych problémov, ktorými trpí veľké množstvo ľudí, je obrovský. V našom prípade hovoríme o poruchách vzrušenia a dysfunkcie mužov, ktoré môžu spôsobovať viaceré faktory. Ako sa vysporiadať s problémom, ktorý trápi nejedného dospelého muža?

Impotencia

Erektílna dysfunkcia (ED) alebo jednoduchšie povedané impotencia postihuje veľké percento mužov v zrelšom veku a v niektorých prípadoch sa mu nevyhne ani mladší jedinec. Najmenej polovica otázok týkajúcich sa tohto problému denne zásobuje čakárne, infolinky a poradne špecialistov, ktorí sa tejto problematike venujú. Vo väčšine prípadov si muži pomáhajú novinkou Xtrasize, kde nájdu niekoľko schopných riešení.

Samozrejme, že sa nestačí uspokojiť len  s náhradným riešením a niekedy treba hľadať pravú príčinu vzniku tejto situácie.

Alkohol, fajčenie a drogy

Znie to ako klišé, ale bez pochyby to má výrazný vplyv na celý organizmus. Samo o sebe sú tieto veci nezdravé a ich dlhodobé užívanie môže zanechať nemalé následky.

V prvom rade to zaťažuje vaše srdce a krv nemusí pumpovať tak, ako by ste si to želali. Od toho sa odvíja aj schopnosť vzrušenia. Vaše libido je vypnuté a prietok krvi do penisu sa každým dňom znižuje.

Diabetes

Približne 50 % mužov s diabetesom trpí  ED. V súčasnosti je jedným z najčastejších príznakov tohto ochorenia práve neschopnosť muža sexuálneho vzrušenia.

Hladina glukózy v krvi je vysoká, čo vedie k poškodeniu nervov a opäť nedostatočnému prietoku krvi. Potom vám neostáva už nič iné iba si vypomôcť a uspokojiť partnerku napríklad pomocou vibrátora.

Obezita

Ďalším veľkým dôvodom je nadváha. Nie je to len kvôli tomu, že by ste mali nízke sebavedomie. Nadmerné množstvo tukov v tele spôsobuje vznik nezdravého cholesterolu, ktorý má za následok upchávanie ciev a tým sa bráni zasa raz spomínanému prietoku krvi, ktorý je dôležitý pre správne erektílne funkcie, ako aj veľkosť penisu.

Práve v tejto súvislosti vedia muži vyhľadať aj ťahové riešenie Andropenis. Samozrejme, že to nie je nič nezvyčajné, no nezabudnite aj na zdravú životosprávu. Obezita sa stáva chorobou súčasnosti a okrem toho vám zvyšuje krvný tlak a hladinu stresu.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button