Nezaradené

Aké doplnky vám pomôžu oživiť vašu obývačku?

doplnky na skrášlenie obývačkyTrávime v nej priveľa času na to, aby sme si ju z času na čas čímsi neskrášlili. Výber dekorácií do obývačky je neskutočné široký, takže sa nemusíte báť, že by vám niečo nepadlo do oka. Ak predsa len neviete, aké doplnky by vám mohli vašu obývačku aspoň trošku oživiť, my vám poradíme.

Závesy až po zem

Ak ste doteraz preferovali klasiku – biele vzorované záclony, nastal čas na menšiu zmenu. Ak chcete miestnosť opticky predĺžiť, vyskúšajte závesy – najlepšie závesy až po zem.

Vybrať si môžete z jednoduchých jednofarebných závesov, alebo ak chcete trošku experimentovať, vyberajte si vzorované kvetované závesy. Dodajú nudne zariadenej obývačke šmrnc.

Nové behúne na konferenčný stolík

Na konferenčný stolík v obývačke umiestnite nový behúň. Odporúčame ho zladiť spolu s novými závesmi, ktoré ste si kúpili namiesto záclon.

Krásne oživí akýkoľvek konferenčný stolík, či už sklenený, alebo drevený. Na behúň položte krásnu drevenú misu s ratanovými guličkami a vonnú sviečku.

Na stolíku môžete mať pokojne aj vázu s kvetmi. Nesmie vám však tieniť, keď budete pozerať na televízor.

Dekoračné vankúše alebo obliečky na dekoračné vankúše

Ak máte v obývačke priestrannú sedačku v tvare U v neutrálnych farbách, je potrebné je trošku oživiť. Kúpte si nové obliečky na dekoračné vankúše alebo pokojne aj nové dekoračné vankúše so zaujímavými vzormi. Snažte sa vankúše kombinovať spolu so závesmi a behúňmi na konferenčnom stolíku.

Odporúčame vám tieto dekorácie nakupovať spolu, aby sa nestalo, že keď ich dáte do obývačky, jedna z nich bude „kričať“.

Drevené police

Na steny umiestnite zaujímavé drevené police v netypických tvaroch – v zaujímavých geometrických tvaroch ako osemuholník a pod. Tieto drevené police nebudú slúžiť ako úložný priestor, ale skôr ako dekorácia.

Ak ste šikovní a viete narábať s drevom, môžete si ich vyrobiť aj sami.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button