Návody

Postup, ako sa zaregistrovať v online stávkovej kancelárii

Láka vás adrenalín pri sledovaní zápasu, ktorého výsledok ste predpovedali na vašom tikete? Alebo ste vášnivý športový nadšenec, ktorý sa chce vďaka svojim znalostiam tipovaním len zabaviť či si vďaka stávkam získať nejakú tu korunu navyše? Potom vás určite zaujíma proces, ktorým vplávate do vôd online stávkovania. To je v súčasnosti veľmi ľahko dostupné.

Návod ako sa zaregistrovať v online stávkovej kancelárií

Rozšírenie vďaka internetu

Takmer ruka v ruke s rozvojom internetu sa rozširovala aj dostupnosť služieb stávkových kancelárií. To, čo kedysi bolo možné len v kamenných prevádzkach, už dnes môžete vykonávať z pohodlia vašej obývačky, prípadne od hocikadiaľ, kde máte dátové pripojenie na internet prostredníctvom vášho smartfónu. Stávkové spoločnosti aj vďaka tomu v online priestore promujú registračné výzvy, ktoré sú vstupnou bránou do ich komunity.

Kde teda môžete nájsť registračný formulár? Základom je webová stránka každej stávkovej spoločnosti, kde najčastejšie v pravom hornom rohu uvidíte tlačidlo odkazujúce na registráciu. Takto postupujte napríklad vtedy, ak sa chcete zaregistrovať vo Fortune. Podobne je to však v drvivej väčšine stávkových spoločností.

Registračný proces

Vstup do vybranej komunity tipérov zahájite vpísaním základných osobných údajov. Budete zadávať vaše meno, priezvisko a tiež adresu bydliska. Okrem toho si stávková spoločnosť vypýta aj vaše kontaktné údaje. Ide o emailovú adresu a telefónne číslo, cez ktoré obdržíte aj overovacie kódy potrebné pre úspešnú registráciu.

V celom procese nezvykne chýbať ani voľba vašej hernej prezývky, pod ktorou budete vystupovať napríklad v komunitnom diskusnom fóre, kde nájdete rôzne tipy, analýzy alebo celé tikety, z ktorých si môžete vziať inšpiráciu. Pokiaľ správne vyplníte všetky požadované prázdne políčka registračného formulára, dostanete sa k „slávnostnému“ spusteniu vášho nového herného účtu.

Hneď na úvod vašej pomyselnej stávkarskej kariéry môžete čerpať niekoľko bonusov. Avšak pozor! Už počas registrácie nezabudnite zaškrtnúť, že máte záujem o daný vstupný bonus, aby ste mali nárok na čerpanie tejto odmeny.

Pokiaľ ide o stávkovú kanceláriu DOXXbet, v tej ešte môžete získať navyše stávku zadarmo k už ponúkanému uvítaciemu bonusu. Nezabudnite použiť tento promo kód a zadať ho už počas vašej registrácie. Po vyplnení registračnej prihlášky už tzv. skaut kód nie je možné nikam pridať a prišli by ste tak v DOXXbete o túto extra voľnú stávku.

K úplnému skompletizovaniu registrácie ešte chýba jeden dôležitý krok. Tým je overenie vašej totožnosti, ktoré vykonáte cez nascanovanie alebo odfotografovanie oboch strán dvoch vybraných dokladov totožnosti.

18+ Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a ich nadmerné hranie spôsobuje riziko vzniku závislosti.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button