Nezaradené

Ako si naplno užiť čas strávený v kúpeľoch?

ako si užiť návštevu kúpeľov v leteAj keď vás možno nenapadlo navštíviť kúpele práve cez letné mesiace, kedy je dosť teplo na to, aby ste sa mohli kúpať aj na prírodných jazerách, či kúpaliskách, návšteva kúpeľov cez leto má svoje čaro. Práve teplé počasie vám umožňuje tráviť čas voľnočasovými aktivitami a nielen liečebnými procedúrami a popíjaním chutnej kávy v uzavretých kaviarniach. Ako si naplno užiť čas strávený v kúpeľoch?

Požičajte si bicykel

Ak nemáte problémy s pohybovým aparátom, pokojne si požičajte bicykel a vychutnajte si pohľady na okolitú prírodu zo sedla bicykla. Okrem jednoduchých a zároveň praktických dámskych šľapiek si do batožiny pribaľte aj plátené tenisky.

Využijete ich napríklad aj pri tejto športovej aktivite. Zídu sa vám na akékoľvek dlhšie prechádzky, ale aj na športové aktivity. Nezaberú veľa miesta podobne ako aj dámske šľapky a ich prítomnosť určite oceníte.

Požičajte si bicykel a okrem leňošenia na procedúrach si doprajte aj očistu mysle – bicyklovanie.

Vychutnajte si všetky procedúry, ktoré vám ponúknu dané kúpele

Regenerácia tela a mysle – práve toto je účelom všetkých kúpeľov na Slovensku, ktoré sa môžu pochváliť luxusne zariadenými kúpeľnými hotelmi. Poskytnú vám nielenže krásne zariadené priestory izieb, ale aj ponuku kvalitných a zdraviu prospešných procedúr, ktoré by ste rozhodne nemali vynechať.

Okrem pohybových aktivít ako trebárs bicyklovanie vyskúšajte aj iné liečebné procedúry. Jedine tak si užijete čas strávený v kúpeľoch na 120%.

Liečba neriedenou termálnou vodou

Vodoliečebné procedúry, nazývané aj ako vodoliečba a hydroterapia, sú procedúry, pri ktorých sa používa neriedená termálna voda.

Ak si chcete udržať zdravie a chcete predchádzať mnohým civilizačných chorobám, odporúčame vám vybrať si upokojujúcu vodoliečbu. Upokojí vaše unavené svalstvo a pomôže aj vašich kostiam a chrbtici.

Zo všetkých procedúr vodoliečby vám odporúčame bylinný kúpeľ, bahenný kúpeľ, rašelinový kúpeľ a aromaterapiu.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button