Domácnosť

Detské šatníkové skrine: 2-dverové alebo 3-dverové?

Návod ako si vybrať detské šatníkové skrineO tom, že šatníkové skrine ponúkajú množstvo výhod, niet ani najmenších pochýb. Otázka preto neznie, či by ste si mali zadovážiť detské šatníkové skrine, ale aký typ takejto skrine by ste si mali vybrať. Práve to bolo dôvodom, aby sme zhrnuli výhody, akými disponujú jednotlivé detské skrine. Prečítajte si o nich viac a rozhodnite sa správne.

Detská šatníková skriňa nesmie chýbať v detskej izbe

Zabudnite na neporiadok v detskej izbe. Pokiaľ sa v izbičke vašej ratolesti bude nachádzať detská skriňa s dostatkom priestoru na všetko, chaos nebude mať šancu. Široké police a veľký priestor na vešanie vecí poskytnú miesto na oblečenie, športové potreby i topánky.

Vďaka tomu môžu mať deti veci prehľadne poukladané a usporiadané, takže vždy nájdu presne to, čo potrebujú.

Skôr, ako sa rozhodnete kúpiť detské skrine alebo šatníky pre deti, mali by ste si najprv rozmyslieť, čo všetko chcete v danej skrini uskladňovať a pre koľko detí má skriňa slúžiť. Od toho sa totiž odvíja nielen voľba veľkosti šatníka, ale aj jeho vnútorné vybavenie. Ak by mala skriňa slúžiť len na odkladanie oblečenia, zvážte, či potrebujete police, tyč na vešiaky alebo ich kombináciu.

Klasické 2-dverové šatníkové skrine

Dvojdverová skriňa je vhodná pre jedno dieťa, napríklad do menších bytov alebo do priestorovo skromnejších detských či študentských izieb.

Ide o tradičné vyhotovenie s dvomi dverami, avšak dizajn, použitý materiál i celkový štýl skrine môže byť rôznorodý. Aj vďaka tomu si môžete vybrať detské skrine podľa svojich predstáv a harmonicky ich zladiť s ostatným zariadením.

3-dverové šatníkové skrine pre veľkorysejšie priestory

Ak v detskej izbe nemusíte šetriť s miestom, alebo je toho viac, čo chcete do skrine uskladniť, stavte na detské šatníkové skrine s 3 dverami. 3-dverová šatníková skriňa poskytuje viac priestoru ako klasická 2-dverová skriňa a často sa vyrába so zrkadlom na stredných dvierkach. Je ideálna do detskej izby, ktorú obývajú dve, prípadne i tri deti.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button