Zdravie a krása

Dekoratívna kozmetika Maybelline – inovatívne riešenie pre zlepšenie vášho obrazu

Filozofiou značky Maybelline, ktorá bola založená v roku 1913, je zdokonalenie ženského obrazu. Nie je žiadnym tajomstvom, že spoločnosť ako prvá na svete začala vyrábať  maskary. Talentovaný mladý lekárnik Thomas Williams sa rozhodol pomôcť svojej sestre Maybelline očariť mladého muža, ktorý sa jej páčil. Keď premýšľal o tom, ako zvýšiť jej atraktivitu, prišiel so skvelým nápadom: rozhodol sa zmiešať vazelínu a uhoľný prach, čím vytvoril farbivo na mihalnice.

Dekoratívna kozmetika rúž Maybelline

Značka Maybelline   priniesla na trh mnoho nových kozmetických výrobkov. Zo začiatku Thomas Williams vyrábal výrobky iba na objednávky, ale nebývalý dopyt a požiadavky klientov ho inšpirovali k začatiu sériovej výroby dekoratívnej kozmetiky. V súčasnej dobe sa v laboratóriách pracuje na vývoji najnovších a najkvalitnejších revolučných produktov, ktoré pomáhajú ženám byť krásnymi a šťastnými.

Kúpte si kozmetiku na starostlivosť od Maybelline, ktorá vašej pokožke dodá jemnú a účinnú starostlivosť.

Výrobky Maybelline pre starostlivosť o pleť sa stali skutočným prínosom pre ženy, ktoré si cenia ich vysokú kvalitu, bezpečnosť a účinnosť.

Pomocou najmodernejšej technicky sa vedcom spoločnosti podarilo podrobne preskúmať prírodné zložky, ktoré sú základom účinných receptúr ich produktov.

Kozmetika Maybelline získala celosvetové uznania v týchto kategóriách:

  • Inovácie v nových receptúrach
  • Najširší sortiment produktov pre starostlivosť o pleť a dekoratívnu kozmetiku
  • Prísna kontrola všetkých etáp výroby produktov
  • Vysoko kvalitná kozmetika za rozumnú cenu
  • Bezpečnosť všetkých použitých prostriedkov pri výrobe

Obrovská paleta kozmetických výrobkov vám pomôže vyzerať dokonale v každom veku. Dnes značka nabitá energiou New Yorku pomáha ženám v 95 krajinách sveta ukázať svoju odvahu a kreativitu.

Farby Maybelline

Maybelline pre každu ženu

Maybelline New York značka №1 makeupových produktov na svete. Pomáha dievčatám vyjadriť sa, realizovať ich sny a dosahovať ich ciele – MAKE IT HAPPEN.

Cieľom je podporovať ženy v ich spôsobe života.  Značka, inšpirovaná energiou New Yorku, odvážnými, otvorenými dievčatami, ponúka najmodernejšie a cenovo dostupné prostriedky dekoratívnej kozmetiky pre krásu, inšpirujúce nové víťazstvá.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button