AkoaPreco.com > Internet > Ako zrušiť Twoo?

Ako zrušiť Twoo?

ako zrušiť twooPoznáte internetovú zoznamku Twoo? Niektorí z vás ju možno využívate a ste s jej službami spokojní. Sú však aj takí, ktorí by svoj účet najradšej zmazali, ale nevedia ako na to. Aby váš účet na Twoo prestal fungovať, nestačí sa len odhlásiť – treba ho úplne zmazať. Ako zrušiť účet na Twoo?

Čo je Twoo?


twooTwoo je priestor, ktorý slúži na zoznamovanie ľudí. Ak sa na Twoo zaregistrujete a vytvoríte si svoj profil, môžete vyhľadať ľudí s podobnými záujmami ako máte vy, chatovať s nimi, zdieľať fotky. Podmienkou pre registráciu je vek nad 18 rokov.

Twoo je zadarmo, ale len v obmedzenom rozsahu, ak chcete využívať všetky jeho výhody a možnosti, je nutné zaplatiť pomerne vysoký členský poplatok. Pred tým, než sa prihlásite k platenej verzii, dobre si to rozmyslite, pretože ak už službu nebudete chcieť ďalej využívať, váš členský poplatok späť nedostanete.


E-mail pre všetky vaše kontakty

Pri registrácii počítajte s tým, že všetkým ľuďom, ktorých máte na svojom e-maili v kontaktoch, príde automatický email a pozvánka, aby sa registrovali a mohli s vami komunikovať cez Twoo.

Ako zrušiť účet na Twoo?
zoznamovanie ľudíČi už ste registrovaní v základnej alebo platenej verzii, môžete svoj profil kedykoľvek zrušiť. Ak sa len odhlásite, váš profil na Twoo zostáva a s ním aj informácie o vás. Pre platenú verziu platí, že účet zrušíte bez náhrady peňazí, ktoré ste do služby investovali.

Tak ako na to?


 • najskôr sa prihláste na Twoo
 • v možnostiach profile vyberte “nastavenia
 • v časti “účet” stlačte “upraviť
 • vyberte pole “zmazať účet
 • teraz musíte zadať svoje heslo
 • z rolovacieho okienka vyberte dôvod prečo účet rušíte
 • stlačte tlačidlo “zmazať konto

A je hotovo, na váš email príde potvrdenie, že váš účet na Twoo bol zrušený.

Než sa nabudúce kamkoľvek zaregistrujete, dobre si svoje rozhodnutie premyslite, pretože nie vždy je zrušenie účtu jednoduché a bez následkov.

Mohlo by vás zaujímať

Ako si vytvoriť vlastný šetrič obrazovky

Ako si vytvoriť vlastný šetrič obrazovky?

Ak efektívnejšie používate nastavenie operačného systému Windows, určite ste si všimli, že šetriče obrazovky ponúkané …

4 komentáre

 1. Zdravím,,
  Som nadšený a unesený z toho, ako som akčný člen Two a pritom som sa nikdy neregistroval….
  Šlak ma trafí, lebo sa nedá ani zrušiť odber tých krásavíc, čo mi denne posielajú,,,,,
  ,,lebo keď si kliknem na odkaz “odhlásiť sa z odberu Two”, tak posielajú vám to aj tak stále a dookola. tak ako aj Mall. a podobne,,, mal som fakt problém sa od nich odhlásiť.
  Ja mám takýto problém a nie som isto sám. Nikdy som sa neprihlásil na Two ani podobne,, a začali mi pred týždňom posielať podobné otravné maily. keď som sa chcel dostať do funkcií a odhlásiť rsp zmazať takýto odber rsp. účet,, chcelo to aby som sa prihlásil ! ,, No a problém je , že ja som sa nerigistroval a nemám heslo a prihlasovacie údaje a čo teraz.?? je možné že sa to nejak spáruje cez Facebuk alebo google ? cez facebook asi nie, lebo keď to chcem otvoriť, tak to pýta odomňa meno vek a podobné registračné údaje alebo či chcem spárovať údaje cez facebook.. No a už len to potrebujem, aby sa mi na Facebuku objavila informácia ako krava, že som sa úspešne registroval na TWO. Myslím to uplne seriózne a vážne, že nie som si vedomý a nikdy som sa v Two neregistroval, lebo dnes každý všetko rozpošle a potom ani neviem o tom a zrazu som tam kde by som nerád. Nie som génius v ovládaní rôznych funkcíí v telefone a vymožeností googla a ostatnej modernej techniky ale mám Samsung S7 a tam mi stále niečo píše a niečo stále treba aktualizovať a podobne a tak je možné som hodil svoju hlavu nechtiac vlkom,,, tak prosím, ako to môžem teraz zrušiť ?:: dik za odpoveď S.R.

 2. Ahoj, nebol som mesiac prihlaseny do stranky a teraz sa mi uz neda prihlasit heslom, preco?

 3. Neprajem si aby sa zneužíval môj profil do nejakých arabských, moslimských kraji… Neprajem si ani aby mi boli daní ľudia z týchto krajín tu mne prezentovaní. AKO NASTAVIŤ TÚTO POŽIADAVKU NA TWOO? ? ALEBO AK SA TO NEDÁ, RUŠÍM CELÝ PROFIL TU…..FUJ..!!!

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.