Internet

Ako zrušiť Twoo?

ako zrušiť twooPoznáte internetovú zoznamku Twoo? Niektorí z vás ju možno využívate a ste s jej službami spokojní. Sú však aj takí, ktorí by svoj účet najradšej zmazali, ale nevedia ako na to. Aby váš účet na Twoo prestal fungovať, nestačí sa len odhlásiť – treba ho úplne zmazať. Ako zrušiť účet na Twoo?

Čo je to Twoo?

twooTwoo je priestor, ktorý slúži na zoznamovanie ľudí. Ak sa na Twoo zaregistrujete a vytvoríte si svoj profil, môžete vyhľadať ľudí s podobnými záujmami ako máte vy, chatovať s nimi, zdieľať fotky.

Podmienkou pre registráciu je vek nad 18 rokov.

Twoo je zadarmo, ale len v obmedzenom rozsahu, ak chcete využívať všetky jeho výhody a možnosti, je nutné zaplatiť pomerne vysoký členský poplatok.

Pred tým, než sa prihlásite k platenej verzii, dobre si to rozmyslite, pretože ak už službu nebudete chcieť ďalej využívať, váš členský poplatok späť nedostanete.

E-mail pre všetky vaše kontakty

Pri registrácii počítajte s tým, že všetkým ľuďom, ktorých máte na svojom e-maili v kontaktoch, príde automatický email a pozvánka, aby sa registrovali a mohli s vami komunikovať cez Twoo.

Ako zrušiť účet na Twoo?
zoznamovanie ľudí

Či už ste registrovaní v základnej alebo platenej verzii, môžete svoj profil kedykoľvek zrušiť.

Ak sa len odhlásite, váš profil na Twoo zostáva a s ním aj informácie o vás. Pre platenú verziu platí, že účet zrušíte bez náhrady peňazí, ktoré ste do služby investovali.

Tak ako na to a zrušiť Twoo

 • najskôr sa prihláste na Twoo
 • v možnostiach profile vyberte „nastavenia
 • v časti „účet“ stlačte „upraviť
 • vyberte pole „zmazať účet
 • teraz musíte zadať svoje heslo
 • z rolovacieho okienka vyberte dôvod prečo účet rušíte
 • stlačte tlačidlo „zmazať konto

A je hotovo, na váš email príde potvrdenie, že váš účet na Twoo bol zrušený.

Než sa nabudúce kamkoľvek zaregistrujete, dobre si svoje rozhodnutie premyslite, pretože nie vždy je zrušenie účtu jednoduché a bez následkov.

Podobné články

4 Comments

 1. Zdravím,,
  Som nadšený a unesený z toho, ako som akčný člen Two a pritom som sa nikdy neregistroval….
  Šlak ma trafí, lebo sa nedá ani zrušiť odber tých krásavíc, čo mi denne posielajú,,,,,
  ,,lebo keď si kliknem na odkaz „odhlásiť sa z odberu Two“, tak posielajú vám to aj tak stále a dookola. tak ako aj Mall. a podobne,,, mal som fakt problém sa od nich odhlásiť.
  Ja mám takýto problém a nie som isto sám. Nikdy som sa neprihlásil na Two ani podobne,, a začali mi pred týždňom posielať podobné otravné maily. keď som sa chcel dostať do funkcií a odhlásiť rsp zmazať takýto odber rsp. účet,, chcelo to aby som sa prihlásil ! ,, No a problém je , že ja som sa nerigistroval a nemám heslo a prihlasovacie údaje a čo teraz.?? je možné že sa to nejak spáruje cez Facebuk alebo google ? cez facebook asi nie, lebo keď to chcem otvoriť, tak to pýta odomňa meno vek a podobné registračné údaje alebo či chcem spárovať údaje cez facebook.. No a už len to potrebujem, aby sa mi na Facebuku objavila informácia ako krava, že som sa úspešne registroval na TWO. Myslím to uplne seriózne a vážne, že nie som si vedomý a nikdy som sa v Two neregistroval, lebo dnes každý všetko rozpošle a potom ani neviem o tom a zrazu som tam kde by som nerád. Nie som génius v ovládaní rôznych funkcíí v telefone a vymožeností googla a ostatnej modernej techniky ale mám Samsung S7 a tam mi stále niečo píše a niečo stále treba aktualizovať a podobne a tak je možné som hodil svoju hlavu nechtiac vlkom,,, tak prosím, ako to môžem teraz zrušiť ?:: dik za odpoveď S.R.

 2. Neprajem si aby sa zneužíval môj profil do nejakých arabských, moslimských kraji… Neprajem si ani aby mi boli daní ľudia z týchto krajín tu mne prezentovaní. AKO NASTAVIŤ TÚTO POŽIADAVKU NA TWOO? ? ALEBO AK SA TO NEDÁ, RUŠÍM CELÝ PROFIL TU…..FUJ..!!!

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button