Ako zariadiť modernú kuchyňu?

ako zariadiť modernú kuchyňuElektrické spotrebiče je vhodné vyberať podľa typu a štýlu kuchyne. Okrem vzhľadu dbajte aj na energetickú triedu.  Ako zariadiť modernú kuchyňu? Tu je 5 + 1 tipov na elektrospotrebiče.

Chladničky

Ak ste sa rozhodli vybaviť novú kuchyňu od podlahy, je vhodné zvážiť možnosť vstavanej chladničky. Samozrejme existuje aj veľa samostatne stojacich chladničiek, ktoré sú štýlové a vyzerajú dobre.

Medzi najlepšie značky chladničiek patria chladničky Gorenjealebo Electrolux.

Sporák či rúra

Ďalšou veľmi dôležitou súčasťou kuchyne je sporák. Pred kúpou je nutné sa rozhodnúť, či kúpiť plynový alebo elektrický sporák. Záleží to samozrejme na zdroji v dome či byte.

plynová varná doskaMedzi výhody plynovej varnej dosky patrí presná regulácia a hlavne okamžitá reakcia. Bohužiaľ pri horení sa do okolia uvoľňuje oxid uhličitý.

Elektrické varné dosky sú bezpečnejšie ako plynové a sú variabilnejšie. Je tiež nutné počítať s drahšou prevádzkou.

Umývačka

Gazdinky určite ocenia umývačky riadu. Kto by stále chcel tráviť čas pri dreze … K dispozícii sú umývačky vstavané v štýle 50. rokov alebo voľne stojace umývačky riadu ako ponúka napríklad značka Siemens.

kavovar dolceEspresso

Medzi ďalšie elektrospotrebiče modernej kuchyne patrí aj espresso. Iste oceníte dobrú a kvalitne pripravenú kávu.

Čo tak napríklad dizajnový kúsok Dolce Gusto Krups Picolo z dielne svetovej návrhárky Agathy Luiz.

Mikrovlnná rúra

Pri výbere mikrovlnnej rúry je vhodné si uvedomiť, kam rúru chceme umiestniť. Jednoduché modely mikrovlnných rúr len ohrievajú a rozmrazujú.

kanvica conceptMultifunkčné mikrovlnné rúry dokážu oveľa viac. Majú napríklad funkciu crisp, ktorá slúži na to, aby jedlá boli dokonale upečené a chrumkavé. A to za podstatne kratší čas ako v klasickej rúre. Tiež majú v sebe grill.

Rýchlo varná kanvica

V kuchyni nemôže chýbať ani rýchlo varná kanvica. Skvelou značkou rýchlovarných kanvíc a za dobrú cenu sú kanvice Concept.


Mohlo by vás zaujímať

Prečo kúpiť repasovaný iPhone

Prečo sa oplatí kúpiť repasovaný iPhone?

iPhone od spoločnosti Apple je považovaný za jeden z najpopulárnejších smartfónov na svete, ak nie …

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.