Ako z fádnej obývačky vyčarovať krásnu modernú?

ako z nudnej obývačky urobiť krásnuAk už dlhšiu dobu nevnímate svoju obývačku tak, ako ste ju vnímali vtedy, keď ste ju zariaďovali, pravdepodobne potrebujete nový impulz, potrebujete zmenu. Ako z fádnej obývačky vyčarovať modernú? Ak chcete svoju obývačku svojim spôsobom oživiť a nechcete vymieňať všetko nábytok a sedačky, skúste sa inšpirovať. V prvom  rade si nachystajte tonery Xerox. Prečo? Pretože si za ich pomoci budete môcť vytlačiť obrazy/fotografie, ktoré si buď dáte do obývacej steny, alebo položíte na parapety.


Kvetinové vzory

Najmä na jar a cez leto kvetinové vzory vyniknú nielen vo vašej spálni, ale aj v obývačke. Skúste jednofarebnú deku vymeniť za deku s kvetinovými vzormi. Ak sa vám zrovna nepáčia kvetinky, skúste pásiky, poprípade bodky.

Hlavne sa sústreďujte na farebnejšie motívy, aby tmavšie a bledšie doplnky/nábytok vynikli. Ak k tomu dokúpite nové obrazy s prírodnými motívmi, budete sa cítiť, ako by ste boli na rozkvitnutej lúke.

Priestor zosvetlite

ako z fádnej obyvačky urobiť krásnuAby obývačka vyzerala moderne a krásne, nepotrebujete k tomu nič drahého. Stačí, ak tmavé fádne steny zosvetlíte – najlepšie bielym klasickým náterom. Následne povymieňate dlhé záclony za kratšie v bielej farbe. Pridáte viac svietidiel, zvolíte farebnejšie doplnky a priestor bude vyzerať hneď lepšie.

Menej je niekedy viac, preto vám neodporúčame priestor zapĺňať veľkým množstvom doplnkov. Zvoľte skôr minimalizmus.

A ešte jeden typ na záver. Keď budete kupovať nové obrazy, nezabúdajte si vyberať len jeden typ rámov na obrazy.


Mohlo by vás zaujímať

Návod ako oživiť nový šatník

Nová sezóna – oživený šatník novými tričkami

Patríte k tým ľuďom, ktorí si pravidelne vymieňajú sezónne veci v šatníku a s príchodom …

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.