Úvod / Nezaradené / Ako z fádnej obývačky vyčarovať krásnu modernú?

Ako z fádnej obývačky vyčarovať krásnu modernú?

ako z nudnej obývačky urobiť krásnuAk už dlhšiu dobu nevnímate svoju obývačku tak, ako ste ju vnímali vtedy, keď ste ju zariaďovali, pravdepodobne potrebujete nový impulz, potrebujete zmenu. Ako z fádnej obývačky vyčarovať modernú? Ak chcete svoju obývačku svojim spôsobom oživiť a nechcete vymieňať všetko nábytok a sedačky, skúste sa inšpirovať. V prvom  rade si nachystajte tonery Xerox. Prečo? Pretože si za ich pomoci budete môcť vytlačiť obrazy/fotografie, ktoré si buď dáte do obývacej steny, alebo položíte na parapety.

Kvetinové vzory

Najmä na jar a cez leto kvetinové vzory vyniknú nielen vo vašej spálni, ale aj v obývačke. Skúste jednofarebnú deku vymeniť za deku s kvetinovými vzormi. Ak sa vám zrovna nepáčia kvetinky, skúste pásiky, poprípade bodky.

Hlavne sa sústreďujte na farebnejšie motívy, aby tmavšie a bledšie doplnky/nábytok vynikli. Ak k tomu dokúpite nové obrazy s prírodnými motívmi, budete sa cítiť, ako by ste boli na rozkvitnutej lúke.

Priestor zosvetlite

ako z fádnej obyvačky urobiť krásnuAby obývačka vyzerala moderne a krásne, nepotrebujete k tomu nič drahého. Stačí, ak tmavé fádne steny zosvetlíte – najlepšie bielym klasickým náterom. Následne povymieňate dlhé záclony za kratšie v bielej farbe. Pridáte viac svietidiel, zvolíte farebnejšie doplnky a priestor bude vyzerať hneď lepšie. Menej je niekedy viac, preto vám neodporúčame priestor zapĺňať veľkým množstvom doplnkov. Zvoľte skôr minimalizmus.

A ešte jeden typ na záver. Keď budete kupovať nové obrazy, nezabúdajte si vyberať len jeden typ rámov na obrazy.

Ako z fádnej obývačky vyčarovať krásnu modernú?
5 (99.29%) 28 hlasov


Mohlo by vás zaujímať

ako zvládnuť predvianočný zhon

Ako na predvianočný zhon?

Rada žien má Vianoce spojené len s upratovaním celého bytu, s jeho výzdobou, s pečením …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *