Nezaradené

Ako z fádnej obývačky vyčarovať krásnu modernú?

ako z nudnej obývačky urobiť krásnuAk už dlhšiu dobu nevnímate svoju obývačku tak, ako ste ju vnímali vtedy, keď ste ju zariaďovali, pravdepodobne potrebujete nový impulz, potrebujete zmenu. Ako z fádnej obývačky vyčarovať modernú? Ak chcete svoju obývačku svojim spôsobom oživiť a nechcete vymieňať všetko nábytok a sedačky, skúste sa inšpirovať. V prvom  rade si nachystajte tonery Xerox. Prečo? Pretože si za ich pomoci budete môcť vytlačiť obrazy/fotografie, ktoré si buď dáte do obývacej steny, alebo položíte na parapety.

Kvetinové vzory

Najmä na jar a cez leto kvetinové vzory vyniknú nielen vo vašej spálni, ale aj v obývačke. Skúste jednofarebnú deku vymeniť za deku s kvetinovými vzormi. Ak sa vám zrovna nepáčia kvetinky, skúste pásiky, poprípade bodky.

Hlavne sa sústreďujte na farebnejšie motívy, aby tmavšie a bledšie doplnky/nábytok vynikli. Ak k tomu dokúpite nové obrazy s prírodnými motívmi, budete sa cítiť, ako by ste boli na rozkvitnutej lúke.

Priestor zosvetlite

ako z fádnej obyvačky urobiť krásnuAby obývačka vyzerala moderne a krásne, nepotrebujete k tomu nič drahého. Stačí, ak tmavé fádne steny zosvetlíte – najlepšie bielym klasickým náterom. Následne povymieňate dlhé záclony za kratšie v bielej farbe. Pridáte viac svietidiel, zvolíte farebnejšie doplnky a priestor bude vyzerať hneď lepšie.

Menej je niekedy viac, preto vám neodporúčame priestor zapĺňať veľkým množstvom doplnkov. Zvoľte skôr minimalizmus.

A ešte jeden typ na záver. Keď budete kupovať nové obrazy, nezabúdajte si vyberať len jeden typ rámov na obrazy.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button