Nezaradené

Ako vyzerať príťažlivo aj s pribúdajúcimi rokmi?

Roky nezastavíme ani keby sme chceli. Napriek pribúdajúcim rokom však dokáže každá žena vyzerať príťažlivo. Stačí, ak si zvolí vhodný outfit, správny make-up a vyberie vhodné doplnky. Čo teda urobiť pre to, aby ste vyzerali príťažlivo?

Kombinujte elegantný štýl so športovým

V posledných rokoch je veľmi trendy kombinácia elegantného štýlu so športovým. Najviac je obľúbená kombinácia slim fit džínsov, štýlových dámskych tenisiek a jednoduchého dámskeho saka. V takomto outfite budete vyzerať nielen štýlovo, ale najmä mladšie.

Neodporúčame vám ale príliš experimentovať so vzormi a nápismi. Voľte jednoduché vzory a uprednostňujte skôr minimalistický štýl. Zo štýlových dámskych tenisiek si vyberajte tenisky v neutrálnych farbách – biele, sivé, hnedé, béžové, poprípade púdrové.

Kombinujte s luxusnými kabelkami

Vyzerať štýlovo a mladšie budete, ak investujete do kvalitných dámskych kabeliek. Kabelky sú najdôležitejším doplnkom a k ženám neodmysliteľne patria. Lacnými kabelkami z nekvalitného materiálu neohúrite a nebudete vyzerať príťažlivo.

Keď si však kúpite talianske kabelky, jednoznačne budete vyzerať príťažlivo. Talianske kabelky sú totiž vyrobené z kvalitnej pevnej hladkej kože, ktorej roky krásu neuberú, práve naopak, koža rokmi vyzerá príťažlivejšie.

Šperky nesmú chýbať

Žena bez šperkov je ako žena bez rúžu. Šperky k ženám jednoducho patria a okrem krásnych náušníc vám prsty musia zdobiť aj krásne prstene. Ak ste od partnera dostali zásnubný prsteň z bieleho zlata, ten by vám rozhodne ani po rokoch nemal chýbať na prste.

Jemný make-up

Aj keď s pribúdajúcimi rokmi budete chcieť zakryť vrásky na tvári, vyhnite sa používaniu veľkého množstvu make-upu a zvoľte jemný nude make-up. Odporúčame vám skôr investovať do kvalitnejších sýtejších rúžov. Kombinácia nude make-upu a výrazného rúžu na perách z vás spraví o pár rokov mladšiu ženu.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button